11.08.2014 11:15

Житомиряни повернулися з медалями з фіналу спартакіади Повір у себе

З 17 липня по 06 серпня 2014 року в ДП «УДЦ» «Молода гвардія» м. Одеса відбулися  фінальні змагання ХХІ всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів.

Житомирську область на фінальних змаганнях  всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» представляли 15 найкращих юних спортсменів - переможців фінальних змагань обласної Спартакіади «Повір у себе» дівчата та хлопці з волейболу серед спортсменів з вадами слуху    та шахів - серед спортсменів з вадами зору.

Всі учасники фінальних змагань повернулись до дому з медалями.

Чемпіоном Спартакіади стала збірна команда  хлопців, а збірна команда дівчат   завоювала  бронзові нагороди.

Збірні команди області з волейболу представляли учні  Березівського навчально-реабілітаційного центру (тренера Руденький А.О. та Свінціцький В.В.) та  Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 2 (тренер Рабощук І.Ф.) .

Срібну медаль у змаганнях з шахів серед спортсменів з вадами зору завоював  учень  Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат  №1  Забродський Олексій   (тренер Жарко М.І.).

 Житомирський регіональний центр «Інваспорт»  висловлює подяку за  підготовку та сприяння участі спортсменів у Спартакіаді директорам Березівського навчально-реабілітаційного центру Васянович Любов Петрівні, Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 2 Міняйлу Миколі Петровичу, Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 1 Паламарчуку Анатолію Володимировичу.

Житомирський регіональний центр «Інваспорт» щиро вітає своїх спортсменів з відмінними результатами та бажає їм вдалих виступів в майбутньому на Чемпіонатах України!     
Теги:Інваспорт

Подібні новини