18.06.2019 16:00

Житомиряни успішно виступили на особистому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное у Дніпрі

Восьмеро спортсменів представляли Житомирщину на особистому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное пам’яті ЗТУ В.Сорокіна, який 12-16 червня 2019 року відбувся в м.Дніпро. Ці змагання були відбірковими на ліцензійний чемпіонат світу. Наші гребці здобули вісім золотих, три срібні та чотири бронзові нагороди.

Про це повідомляє прес-служба ОШВСМ.

В перший день особистого чемпіонату України в жіночій каное-двійці на 500 м перемогу здобули Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (Житомирська) з Людмилою ЛУЗАН (Полтавська) – 2.09,79.

В каное-одиночці на 200 м серед жінок наша Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (Житомирська) на 0,25 секунди випередила свою напарницю по двійці Людмилу ЛУЗАН (Полтавська) – 48,59 проти 48,84, причому обидві каноїстки показали свої кращі результати в кар'єрі.

Дуже яскравими вийшли швидкісні заїзди каное-четвірок. Фінал в каное-четвірці на 200 м прикрасила участь екіпажу на чолі з дворазовим олімпійським чемпіоном, головний тренером збірної України Юрієм ЧЕБАНОМ, компанію якому склали Сергій БЕЗУГЛИЙ, Олександр ГОЛУБОВ та Володимир ТРОЦЮК (Волинська). Вони стали бронзовими призерами, відставши від другої сходинки лише на 0,14 секунди.

Всі результати:
Четверікова Анастасія – С-1 200 м – 1 місце, С-1 500 м – 1 місце, С-2 500 м – 1 місце.
Черноморов Кирило – К-1 200 м – 2 місце, К-4 200 м – 1 місце, К-1 500 м – 2 місце, К-4 500 м – 1 місце.
Сенкевич Олександр – К-1 200 м – 3 місце, К-2 200 м – 1 місце, К-4 200 м – 1 місце, К-4 500 м – 2 місце.