21.06.2018 13:56

Житомиряни виграли 22 медалі на фінальних змаганнях ХХV Всеукраїнської Спартакіади «ПОВІР У СЕБЕ»

Збірні Житомирської області з волейболу серед дітей з порушеннями слуху та голболу серед дітей з порушеннями зору взяли участь у фінальних змаганнях ХХV Всеукраїнської Спартакіади «ПОВІР У СЕБЕ» серед дійтей з інвалідністю 2003-2007 р.н., які з 29 травня по 18 червня відбулися в м. Одесі в УДЦ «Молода гвардія».

Наші спортсмени завоювали 22 медалі, з яких 16 у волейболі та 6 у голболі.

У напруженій боротьбі юнацька команда Житомирської області з волейболу виборола перемогу, залишивши позаду команди Рівненської, Одеської областей та міста Київ.

Дівчата-волейболістки посіли третє місце, поступившись командам Закарпатській області та міста Київ.

Юні голболістки вибороли срібні медалі Спартакіади, а юнаки - бронзові медалі. Голболісти представлені переважно тренерським складом та спортсменами із м. Коростеня та району.

Тренери команд - Мороз С.Є. Ходаківський С.П.

Спартакіада «Повір у себе» - це перший крок дітей у світ професійного спорту серед людей з обмеженими фізичними можливостями.