05.06.2018 10:25

Житомиряни виграли сім медалей на чемпіонаті Європи з параармспорту

Два золота, срібло та чотири бронзові медалі - такий результат виступу спортсменів Житомирщини на чемпіонаті Європи з параармспорту серед людей з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору, який відбувся в Болгарії на початку червні. 

Про це повідомляє ЖРЦ «Інваспорт».

Дворазовою чемпіонкою Європи стала майстер спорту Олеся Бессальнова (клас АRМ-3). Їй не було рівних як на праву, так і на ліву руку. Срібним призером у класі АRМ-5 та бронзовим призером серед ветеранів чемпіонату Європи на ліву руку став Генадій Данюк.

Дві бронзові медалі, на ліву та праву руки, завоював майстер спорту України – Олександр Хіміч (клас АRМ-3). Ще одна бронза на ліву руку - у заслуженого майстра спорту України - Олександра Пінчука (клас АRМ-2).

Участь в Чемпіонаті Європи прийняли 17 країни! Національна команда складалась з 20 спортсменів. Загалом збірна України завоювала 9 золотих, 4 срібних та 8 бронзових нагород.

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» дякує тренерському штабу Генадію Данюку (старший тренер з армспорту ЖРЦ «Інваспорт» та тренер-викладач ЖДЮСШ інвалідів) та Олександру Пінчуку (тренер-викладач ЖДЮСШ інвалідів) та всім, хто долучається до підготовки наших спортсменів!

Спортивний Житомир