07.02.2018 14:39

Бердичівські каратисти пройшли збори та успішно склали іспити

Бердичівські спортсмени - представники «Кіокушинкай Карате» та вихованці тренерів Анатолія Рябушкіна та Руслана Стукала – протягом двох днів на базі ЗОШ №17 провели навчально-тренувальні збори та успішно склали іспити.

Щоб прийняти іспити, до Бердичева прибули Президент національної Федерації кіокушинкай карате шихан Олександр Гончаренко, який також входить до президії Європейської федерації. Також до Бердичева прибули президент Житомирської обласної федерації кіокушинкай карате Олександр Гордієнко, а також інструктори з Житомира, Черняхова та Новоград-Волинського.

Перед початком іспитів учасників привітав начальник відділу фізичної культури та спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко.

Такі навчально-тренувальні збори відбуваються двічі на рік. Цього разу у них взяло участь 65 вихованців бердичівських тренерів. А іспити цього разу складало 35 вихованців. Усі вони успішно склали іспити та отримали пояси наступних кольорів, перейшовши на новий рівень. Найкращі результати показали Владислав Мазур, Владислав Науменко, Аріна Нечипоренко та Андрій Петрук.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир