14.02.2018 10:08

Житомирський клуб «Додзе» став бронзовим призером на міжнародному турнірі з карате

Житомирські каратисти вибороли третє командне місце на міжнародному десятому турнірі з карате «Zvyagel open-2018». Змагання відбувалося 11 лютого 2018 року в Новоград-Волинську.

За кількістю учасників це найбільший турнір за всі роки. В змаганнях взяло участь 511 спортсменів з різних областей України. Всього 24 команди, з них три з республіки Білорусь. Змагання обслуговували судді міжнародної категорії.

В командному заліку перше місце здобув клуб «Сен-бен» (м. Київ), друге - «Чемпіон» (м. Київ). Бронзовивим призером став житомирський клуб «Додзе».

В індивідуальному заліку чемпіонами стали господарі заходу - Пилькевич Денис, Дмитерчук Олександр, Тростенюк Олексій, який підтвердив свій спортивний рівень як член збірної команди України.