25.12.2017 14:36

Команда Житомирської ДЮСШ "Авангард" виграла чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO «КОРОЛЬ ДАНИЛО»

Минулими вихідними, 23-24 грудня 2017 року, у будинку фізкультури Житомирської ДЮСШ «Авангард» відбувся чемпіонат міста Житомира з кікбоксингу WAKO «КОРОЛЬ ДАНИЛО».

У чемпіонаті міста брав участь 71 боєць з команд Житомирської спортивної школи «Авангард», Бердичівської спортивної школи імені В.О.Лонського, військово-патріотичного клубу «Козак» міста Бердичева, спортивного клубу «Бойова рукавичка» міста Бердичева та збірна команда Київської області під керівництвом очільника Київської обласної федерації кікбоксингу WAKO Андрія Кімейчука, якому від імені Житомирської міської федерації кікбоксингу за підтримку патріотично-виховного проекту «ЖИТОМИРСЬКА СЛАВА» було вручено пам’ятний кубок.

Найвидовишнішим боєм чемпіонату тренерською радою та суддівською бригадою було визнано бій у ваговій категорії до 33 кг серед молодших юнаків у розділі фул-контакт між Онищуком Кірілом (місто Боярка, Київська область, тренер Жарук Олександр) та Лисунцем Денисом (військово-патріотичний клуб «Козак» міста Бердичева, тренер Олег Глінський).

В коандному заліку перше місце здобула команда ЖДЮСШ "Авангард". Другими були вихованці Бердичівської ДЮСШ імені Лонського. Третє місце - у збірної команди Київської області.

Турнір пройшов під гаслом: «БОЯТИСЯ ТРЕБА НЕ СМЕРТІ, А ПУСТОГО ЖИТТЯ!» і був присвячений Руському королівству – яке стало спадкоємцем Київської Русі у державотворенні на землях сучасної України. Мета заходу: відбір кращих кікбоксерів для участі в обласних змаганнях з кікбоксингу WAKO та патріотичне виховання молоді.

Спортивний Житомир