09.02.2018 10:27

Студентка Бердичівського медколеджу підкорює чемпіонати з кікбоксингу

Студентка Бердичівського медичного коледжу Анастасія Шурман виграла чемпіонат України з кікбоксингу серед дівчат-юніорів. Проце повідомляє прес-служба коледжу.

Ця тендітна, завжди усміхнена та привітна дівчина, окрім неймовірної сили  волі, наполегливості та працелюбності, володіє ще скромністю, оскільки не афішувала свої спортивні досягнення. А вони – вражаючі.

Серед здобутків Анастасії - І місце у відкритому турнірі з кікбоксингу ВТКА «Захисник України» (м. Вінниця, 17-18  жовтня 2017 р.); І місце у відкритому чемпіонаті Житомирської області з кікбоксингу «Литовська доба» (14 грудня 2017 р.); ІІ місце у Всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу (м. Київ, 20-21 грудня 2017 р.); І місце у відкритому чемпіонаті Житомирської області з кікбоксингу в рамках обласного фестивалю контактних видів єдиноборств (22-28 січня 2018 р.). І це далеко не повний перелік усіх перемог цієї юної дівчини, яка половину свого життя уже пов’язала зі спортом, оскільки боксом Анастасія почала займатися з 8 років, кікбоксингом з 12 років, тайським боксом з 15 років… З чарівною посмішкою обіцяє не зупинятися на досягнутому.

Серед інших захоплень Анастасії – плавання, рок-музика, кулінарія, художня література. Сподіваємося, що успішною буде і майбутня професійна діяльність як медичного працівника.

Спортивний Житомир