21.01.2018 09:33

У Житомирі стартував Чемпіонат області з кікбоксингу WAKO «Литовська доба». ФОТО

У суботу, 20 січня, 2017 року, в Житомирській ДЮСШ «Авангард» стартував Чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO «Литовська доба». Змагання присвячене Литовсько-Руській державі – яка стала спадкоємницею Королівства Русі у державотворенні на землях сучасної України. Турнір проходить під гаслом: «Єднання забезпечує силу!».

Організатор заходу В'ячеслав Гопанчук розповідає, що мета заходу відбір кращих кікбоксерів для участі у всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу WAKO та патріотичне виховання молоді.

"Потрібно виховувати наших дітей, бо цим ніхто не займається. У них немає взірця для наслідування. Знаєте, чому у 90-х роках була популярна "феня" - "блатна" мова, яку використовували і діти? Бо люди, які так розмовляли вважалися успішними у ті часи. Підлітки думали, якщо будуть так розмовляти, то теж досягнуть успіху. І от зараз потрібно дітям дати правильного взірця для наслідування. Тому ми й проводимо такі тематичні історичні заходи".

Відкриття Чемпіонату відбулося у лицарському стилі за участю Федерації середньовічного бою міста Житомира. Після чого було відзначено кращого кікбоксера Житомирської області у 2017 році. Ним став Володимир Демчук, який став володарем Кубку світу з кікбоксингу WAKO в Італії та виборов бронзу на Чемпіонаті світу серед дорослих в Угорщині. Подякою нагородили також кращого спортсмена року факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. Івана Франка Артема Мельника, який у 2017 році вперше виборов звання чемпіона Європи з кікбоксингу WAKO серед молоді.

У змаганнях беруть участь 165 учасників з Житомира, Бердичева, Новоград-Волинського, Коростеня, Радомишля, Брусилова, а також гості з Рівненської, Хмельницької та Вінницької областей. У перший день чемпіонату відбулося 37 поєдинків серед юнаків та чоловіків.

Поєдинки продовжаться у неділю, 21 грудня. Початок о 11:00.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир