24.12.2017 11:33

У Житомирі триває Чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO

У суботу, 23 грудня 2017 року, в Житомирській ДЮСШ «Авангард» стартував Чемпіонат Житомира з кікбоксингу WAKO «КОРОЛЬ ДАНИЛО». Змагання присвячене Руському королівству, яке стало спадкоємцем Київської Русі у державотворенні на землях сучасної України.

Перед початком поєдинків відбулося урочите відкриття заходу, на якому учасників та гостей коротко ознайомили з історією Руського королівства. Після чого у тематичному стилі відбулася церемонія вручення посвідчень кандидатів у майстри спорту з кікбоксингу WAKO. Їхіми володарями стали Андрій Меленівський - фіналіст чемпіонату України та Роман Абрамович - срібний призер чемпіонату України серед молоді. Окрім цього Київську обласну федерацію кікбоксингу WAKO було відзначено пам’ятним кубком за підтримку патріотично-виховного проекту «ЖИТОМИРСЬКА СЛАВА».

У перший день чемпіонату відбулося 12 поєдинків серед юнаків, юніорів, чоловіків та дівчат (11 боїв фул-контакт, 1 поєдинок лоу-кік). У змаганнях взяли участь спортсмени з Житомира, Бердичева та Київської області. 

Поєдинки продовжаться у неділю, 24 грудня. Початок о 11:00. 

За підсумками змагань буде відібрано кращих кікбоксерів для участі в обласних змаганнях з кікбоксингу WAKO.

Спортивний Житомир