10.05.2018 13:39

Житомиряни готуються до Кубку світу з кікбоксингу WАКО

З 29 квітня по 12 травня 2018 року у місті Городку, Хмельницької області, триває навчально-підготовчий збір збірної команди України з кікбоксингу WАКО до Кубку світу у розділах фул-контакт та лоу-кік. Він відбудеться 16-22 травня у місті Будапешті в Угорщині.

У цих зборах беруть участь житомиряни Меленівський Андрій, Мельник Артем та Демчук Володимир, вихованці Заслуженого тренера України Вячеслава Гопанчука.

Нагадаємо, що Мельник Артем за результатом чемпіонату України з кікбоксингу WАКО серед молоді 2018 року зарахований до складу молодіжної збірної команди України для участі у чемпіонаті світу з кікбоксингу WАКО серед молоді, який відбудеться в Італії цього річ у вересні, а Меленівський Андрій та Демчук Володимир за результатами чемпіонату України з кікбоксингу WАКО серед дорослих 2018 року, зараховані до складу національної збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з кікбоксингу WАКО серед дорослих, який відбудеться у столиці Словаччини місті Братислава цього річ у жовтні.

Спортивний Житомир