22.01.2018 16:44

Житомиряни виграли чемпіонат області з кікбоксингу WAKO «ЛИТОВСЬКА ДОБА»

У суботу-неділю, 20-21 січня 2018 року, у будинку фізкультури Житомирської ДЮСШ «Авангард» відбувся чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO «ЛИТОВСЬКА ДОБА». У змаганнях взяли участь 165 бійців з міст Житомира, Бердичева, Новоград-Волинського, Коростеня, Радомишля, Брусилова Житомирщини, а також гості з Рівненської, Хмельницької та Вінницької областей.

За регіонами області місця розподілилися: 

1 місце – місто Житомир;
2 місце – місто Бердичів;
3 місце – Радомишльський район;
4 місце – місто Коростень;
5 місце – місто Новоград-Волинський;
6 місце – Брусилівський район.

Найвидовишнішим боєм чемпіонату тренерською радою та суддівською бригадою було визнано бій у ваговій категорії до 51 кг серед молодших юніорів у розділі фул-контакт між Ярошем Денисом (Житомирська спортшкола «Авангард», тренер Гопанчук Вячеслав) та Городиським Владиславом (Бердичівська спортшкола імені Лонського, тренер Олег Коденський). Кращим бійцем турніру визнано бійця у ваговій категорії до 71 кг серед дорослих у розділі К-1 Меленівського Андрія (Житомирська спортшкола «Авангард», тренер Вячеслав Гопанчук).

Турнір був присвячений Литовсько-Руській державі – яка стала спадкоємницею Королівства Русі у державотворенні на землях сучасної України. Мета заходу: відбір кращих кікбоксерів для участі у всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу WAKO та патріотичне виховання молоді. Урочисте відкриття змагань відбулося у лицарському стилі за участю Федерації середньовічного бою міста Житомира. 

Турнір пройшов під гаслом: «ЄДНАННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ СИЛУ!».

Спортивний Житомир