30.10.2017 15:04

Житомиряни виграли два золота на чемпіонаті України з кікбоксингу WАКО

Минулими вихідними, 25-29 жовтня 2017 року, у легкоатлетичному манежі міста Бровари Київської області відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед юнаків та юніорів. У турнірі брали участь збірні команди усіх областей України та міста Києва, окрім Луганської.

Місто Житомир, у складі збірної команди області, представляли п’ять бійців, вихованців Заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава. Які, у напруженій боротьбі, вибороли дві золоті, дві срібні та одну бронзову нагороду.

Чемпіонами стали:

- Лазар Андрій, 2000 року народження, студент соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка - у ваговій категорії до 67 кг у розділі фул–контакт серед старших юніорів;

- Мельник Артем, 2000 року народження, студент факультету фізичної виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка - у ваговій категорії до 75 кг у розділі фул-контакт серед старших юніорів.

Фіналістами стали:

- Ярош Денис, 2003 року народження, учень зош №6 - у ваговій категорії до 51 кг у розділі фул–контакт серед старших юнаків;

- Абрамович Роман, 2000 року народження, учень зош №6 - у ваговій категорії до 60 кг у розділі фул–контакт серед старших юніорів.

Бронзовим призером став Антонюк Євгеній, 2005 року народження, учень зош №7 - у ваговій категорії до 38кг у розділі фул–контакт серед молодших юнаків.

Спортивний Житомир