22.09.2018 11:53

Житомирянин Артем "АЛАБАЙ" Мельник битиметься у фіналі чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO

У суботу, 22 вересня 2018 року, у італійському місті Єзоло відбудуться фінали чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO серед молоді. У ваговій категорії до 81 кг у розділі фул-контакт вирішальний бій за золоті медалі проведе житомирянин Артем "АЛАБАЙ" Мельник, вихованець Заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава.

На старті чемпіонату Артем «Алабай» Мельник переміг представника Казахстану Mubarakova Syryma, а у півфіналі здолав представника Австрії Bognar Daniel

Нагадаймо, що наш Артем 20 травня став володарем Кубку світу з кікбоксингу WAKO серед молоді у Будапешті. А 10 вересня виграв Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед молоді в Македонії. У фіналі вагової категорії до 75 кг. (розділ фул-контакт) житомирянин переміг представника Латвії Spiss Emils.