21.09.2016 09:03

Двоє житомирян виграли золото на міжнародному чемпіонаті з фігурного катання на ковзанах у Богуславі

Двоє житомирян успішно взяли участь у міжнародному «Відкритому Чемпіонаті з фігурного катання на ковзанах», який 16-18 вересня 2016 р. відбувся в місті Богуслав (Київської області) на льодовій арені «Льодограй». Наша Олександра Проценко здобула  1 місце в категорії "Золото", а Давід Прудніков виграв золото в категорії "Пре-Бронза".

Про це повідомляє прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання  на ковзанах.

Загалом в змаганнях взяли участь 106 спортсменів, представники 6-ти країн світу (Великобританії, ОАЕ, Австрії, Франції, Лівану, Канади) та фігуристи 8-ми міст України: Богуслава, Києва, Білої Церкви, Житомира, Миколаєва, Кривого Рога, Дніпра, Одеси, Харкова.

Житомирське обласне відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах максимально зацікавлене в розвитку фігурного катання на Житомирщині - розповідає голова Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах Олена Кропачова.

За період з жовтня 2014р, коли «Глобал ICE» злили вперше, вже третій сезон поспіль ми знаходимось в умовах, коли ковзанка працює всього кілька місяців на рік. За даних обставин всьому нашому колективу доводиться докладати неймовірних зусиль, аби дати дітям належний рівень підготовки. Мріємо про час, коли в обласному центрі, не найменшому і не найгіршому, буде повноцінна льодова арена, і для наших дітей спорт не буде чимось недосяжним. Адже вони мріють не про смартфони і гаджети, а про прострий майданчик, де вони зможуть зробити черговий стрибок.

Ще раз вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних досягнень!

Спортивний Житомир