03.04.2016 13:41

Прощавай, ковзанка! Житомирські фігуристи завершили тренувальний сезон льодовим шоу «Весняні зустрічі»

У суботу, 2 квітня, на льодовій арені «Глобал ICE» в Житомирі вихованці Української Федерації фігурного катання на ковзанах провели показові виступи у зв'язку із закінченням тренувального сезону і закриттям ковзанки.

Спортсменами презентували програми, які протягом сезону команда Житомирщини представляла на багатьох змаганнях в Україні та виборювала призові місця. 

Глядачі отримали задоволення від гри на саксофоні Сергія Яроменка та насолодилися виступом вже відомої на Житомирщині фігуристки Валерії Тригубець.

На захід завітали  заступник голови обласної ради – Наталія Рибак та начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Світлана Гресь. Гості подякували за запрошення та зазначили важливість спорту у вихованні здорової молоді.

«У моєму дитинстві майже кожна дівчинка мріяла займатися фігурним катанням та мати білі ковзани. Я дуже рада, що такий спорт є і він розвивається на Житомирщині», – зазначила Наталія Рибак.

За кілька років фігуристи із Житомирщини здобули понад 50 медалей

Житомирське обласне відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах максимально зацікавлене в розвитку цього спорту на Житомирщині. За кілька років безперервної участі в аматорських змаганнях місцеві фігуристи здобули більше 50-ти медалей за призові місця і набули неабиякого досвіду. Про це розповіла голова Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах Олена Кропачова.

«Ми вже «переросли» тренування під час сеансів масового катання, коли на ковзанці одночасно знаходиться кілька десятків людей. За таких умов просто неможливо працювати в напрямку спорту. Зараз потребуємо спортивних умов на якісному великому майданчику. Це має бути льодовий палац,  де б могли тренуватись фігуристи, хокейні клуби, і була б можливість проводити змагання, чемпіонати міста тощо. Таким чином ми зможемо залучати молодь, щоб цей спорт став масовим.  В багатьох містах України, де є льодові арени, є велика проблема зі спеціалістами. Ми ж працюємо з «величиною» у фігурному катанні. Це майстер спорту СРСР, багаторазова чемпіонка України із досвідом у фігурному катанні 45 років, суддя міжнародної категорії Світлана Яромова. Сьогодні нам фактично не вистачає лише бази для тренувань», – розповіла Олена Кропачова.

Цього дня юні фігуристи від щирого серця подарували кожному глядачеві красиве шоу естетичну насолоду та гарний настій.

Прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання  на ковзанах

Спортивний Житомир

Теги:Житомир

Подібні новини