27.11.2015 03:38

У Житомирі на відкритті ковзанки «Глобал ICE» школа юних фігуристів влаштує льодове шоу

У суботу, 28 листопада 2015 року, у місті Житомирі стартує традиційний проект «Рух, здоров’я, краса!»  за участю юних фігуристів з нагоди відкриття ковзанки.

За підтримки просвітницького відділу обласного медичного Центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради, за ініціативи громадської організації «Житомирської обласної Федерації фігурного катання на ковзанах» 28 листопада 2015 року відбудуться показові виступи школи юних фігуристів в рамках проекту «Рух, здоров’я, краса!» та масові катання на ковзанах усіх бажаючих, з нагоди відкриття ковзанки «Глобал ICE» у ТРЦ "Глобал UA». Запрошуємо усіх стати учасниками цікавих подій за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 77 (початок о 13.00).

Заходи мають стати прикладом для дітей та молоді ведення здорового способу життя  без вживання енергетичних напоїв, алкогольної, тютюнової та наркотичної залежності; занять мистецтвом, творчістю, спортом, навчанням.
Здоров’я населення є показником цивілізованості суспільства та відображає рівень соціально-економічного розвитку держави. У суспільній свідомості здоровий спосіб життя повинен бути важливим елементом культури та асоціюватися з комплексом норм поведінки, зокрема заняттям фізичною культурою. 

Сьогодні в першу чергу необхідно звернути увагу на профілактику захворювань серед дітей і молоді шляхом пропаганди здорового способу життя та пріоритетності фізичної культури й спорту. Наявність ковзанки у місті Житомирі розкриває широкі перспективи щодо проведення фізкультурно-оздоровчої роботи серед населення, а саме дає можливість: 
-    проводити заняття фігурним катанням та хокеєм;
-    організовувати показові виступи юних фігуристів шкіл фігурного катання м. Житомира до Всесвітнього дня здоров’я – 7 квітня та ін.;
-    проводити заходи до Дня закоханих, 8 Березня, Дня матері, тижня сім’ї, Дня захисту дітей,  Дня святого Миколая, Нового року та ін.;
-    проводити свята, розвиваючі ігри, уроки фізкультури, змагання «Краща родина на ковзанах»;
-    проводити масові катання на ковзанах усіх бажаючих;
-    створити умови для проведення сімейного дозвілля;
-    надання можливості цікавого спілкування жінкам з дітьми із числа переселенців із зони АТО та Криму, вдів загиблих на Майдані гідності й у зоні АТО;
-    проводити заняття з тренерами у групах «Здоров’я» ;
-    організувати групи «Здоров’я» для різних вікових категорій: загальноукріплюючу групу, групу для часто хворіючих осіб, групу для осіб з порушенням постави, групу для сімейного катання на ковзанах тощо. 

Фахівці охорони здоров’я Житомирщини долучаються до розвитку фізкультурно-спортивного руху в області та забезпечують медичне обслуговування осіб, які займаються спортом.

Спільними зусиллями медиків, спортсменів освітян діячів культури і мистецтв, засобів масової інформації, працівників служб у справах сім’ї, молоді та спорту, соціальних служб, громадськості тощо можна вплинути на спосіб життя молодого покоління, а отже  – і на майбутнє здоров’я нації. Тільки завдяки таким спільним зусиллям ми зможемо подолати негативні прояви в дитячому і  молодіжному середовищі та сформувати умови для позитивного ставлення дітей та молоді до ведення здорового способу життя. 

Закликаємо усіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього. Тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Спортивний Житомир

Теги:анонси

Подібні новини