14.11.2016 09:33

Українська федерація фігурного катання розпочала тренувальний сезон відкриттям ковзанки «Глобал ICE»

12 листопада відбулися показові виступи вихованців Української Федерації фігурного катання на ковзанах у зв'язку з відкриттям льодової арени «Глобал ICE» у Житомирі. Про це повідомляє прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Спортсмени презентували програми, які протягом минулого сезону команда Житомирщини представляла на багатьох змаганнях в Україні й закордоном, а також нові програми, підготовлені на поточний змагальний сезон.

«Сьогодні відбулася надзвичайно важлива для нас подія – відкриття ковзанки. Нарешті ми можемо тренуватися. Минулий сезон був досить важким і коротким, оскільки ковзанка в Житомирі діяла усього 5 місяців – з кінця жовтня 2015 року до початку квітня 2016 року. Проте ми відвідали 5 всеукраїнських та 2 міжнародних турніри з фігурного катання. В результаті здобули 8 золотих, 6 срібних та 4 бронзових медалі. До речі, сьогодні на льодовій арені «Льодограй» у м. Богуслав Київської області за перемогу змагаються двоє наших спортсменів», – зазначила голова Житомирського обласного відділення Української Федерації фігурного катання на ковзанах Олена Кропачова.

Як стало відомо пізніше, Давид Прудніков здобув 1 місце в категорії «Пре-Бронза», а дебютант змагань Вікторія Морозова – 4 місце в категорії «Новачок +».

На свято завітала чарівна зірочка, п ереможниця V-го Ювілейного Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» 2016 року Єлизавета Біденко із вокальним номером «Квітка Розмарія».

Вперше в Житомирі глядачі отримали можливість побачити неймовірну історію про досягнення в спорті намальовану піском від професійних художників студії «Творчий я».

Юні фігуристи від щирого серця подарували кожному глядачеві красиве шоу, естетичну насолоду та гарний настій.

А ми бажаємо спортсменам хорошого початку сезону і вдалих стартів!

Спортивний Житомир