04.05.2016 15:25

Житомирська фігуристка Вероніка Остапенко виграла змагання з фігурного катання в Білорусі

28-30 квітня 2016р. у столиці Білорусі Мінську відбулись міжнародні змагання з фігурного катання на ковзанах - Відкритий кубок МКСК "Мінськ-арена" з фігурного катання. У ньому взяли участь 189 учасників з різних куточків світу. Про це повідомляє Пресс-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах

Від України на змаганнях було 2 учасників. Житомирщину представляла юна фігуристка Вероніка Остапенко. Десятирічна спортсменка здобула перше місце в категорії «Срібло».

«Змагатись в чужій країні набагато важче, немає такої підтримки, як вдома. Але Вероніка вже має досвід закордонних змагань, в 2014р. вона здобула 3 місце на змаганнях у Польщі. Було дуже приємно "обійти" дівчат з Білорусі та Росіі, які мають зовсім інші кращі умови для тренувань, яких ми нажаль на сьогодні не маємо  , – каже мама Вероніки Людмила.

Керівник Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах, Кропачова Олена, зазначає:

«Таких результатів ми досягаємо тільки завдяки неймовірним зусиллям батьків наших спортсменів, які роблять усе, щоб діти й надалі могли тренуватись, навіть понад міру своїх можливостей. Двічі на тиждень наші фігуристи їздять на тренування до Києва, і це під час навчального року, тобто після уроків. Повертаються дуже пізно втомлені, але це все заради того, щоб не втратити спортивну форму.

Наш вид спорту зараз в Житомирі знаходиться в скрутному становищі - ми дуже потребуємо льодової арени міста, яка функціонувала б цілий рік, або хоча б 9 місяців протягом року. Інакше ми не матиме можливості показувати спортивні результати і професійно зростати".

Спортивний Житомир

 

Теги:Житомир

Подібні новини