30.10.2017 17:35

Житомирські фігуристи за грантові кошти придбали 2 пари роликових ковзанів і готуються до змагань у Києві

Житомирська міська федерація фігурного катання отримала спортивний інвентар в рамках гранту міського голови. Про це 30 жовтня повідомила прес-служба Житомирської міської ради. 

«Цей грант спрямований на те, щоб підтримати розвиток видів спорту або інші види фізичної активності, які стають популярними у нашому місті», – розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

У 2017 році гранти отримали 10 спортивних організацій. Одним з переможців стала федерація фігурного катання, яка отримали 15 тисяч гривень на реалізацію проекту, а саме на придбання роликових ковзанів.

«Нестабільність занять на ковзанах, не дає отримати повний розвиток, як би це могло бути при постійному існуванні льоду. На роликах у нас буде більше можливостей, займатися впродовж всього року. Нам пощастило виграти грант міського голови, завдяки якому отримали можливість придбати дві пари роликових рам, що спеціально створені для фігурного катання. На них можна робити практично всі елементи фігурного катання і вони на 100% заміняють ковзани», – зазначила голова федерації Ірина Устимович.

Новий спортивний інвентар вже почали використовувати юні спортсмени.

«У нас займається досить велика кількість перспективних діток, одна з них Юлія Коцаківська, яка вже використовує роликові ковзани, які ми отримали завдяки гранту. Ми вже готуємося до змагань, які пройдуть в Києві другого грудня. Сподіваємось, що покажемо гарний результат», – додала Ірина Устимович.

«Це дійсно молодіжний та сучасний напрямок у спорті. Сподіваємось федерація отримає поштовх для популяризації своєї діяльності та залучення ще більшої кількості людей до занять спортом на роликових ковзанах та їх участь у змаганнях», – зауважила Ірина Ковальчук.

Спортивний Житомир