04.05.2016 15:15

Житомиряни почали збір підписів під петицією за будівництво льодової арени у Житомирі

На сайтй петицій до Житомирської міської ради почався збір підписів під петицією за будівництво льодової арени у Житомирі. Її автором стала Ірина Дмитрівна Устимович, голова Житомирської обласної федерації фігурного катання на ковзанах. За три дні петиція набрала 37 підписів з 250 необхідних.

Прочитати петицію можна за цим лінком

Текст петиції:

Фігурне катання та хокей в Житомирі – досить молоді види спорту, які зараз набирають популярності серед населення. Наші фігуристи неодноразово ставали переможцями аматорських змагань та мають великі прагнення щодо подальшого вдосконалення своїх умінь. Для підростаючих житомирян фігурне катання стало невід’ємною частиною життя. Ще у місті є багато людей різного віку, які відвідують ковзанку для власного задоволення. Хокей також дуже популярний у Житомирі. 

Зараз у місті немає ЖОДНОЇ ковзанки. У різні роки їх було три (комерційні): «Плаза», «ФОК» - зливався два рази (перший раз під супермаркет, другий – з 2016 р. переобладнаний під поле для футзалу) і «Глобал Ice» - двічі ставав батутним комплексом, закриття було 3 квітня 2016 р. Все це дуже гальмує розвиток, тому що тренування мають бути ПОСТІЙНИМИ (і влітку також!).

Ці види спорту можуть просто зникнути! Для подальшого розвитку мешканцям Житомира вкрай необхідна льодова арена, яка буде підтримуватися міською владою!!!

Спортивний Житомир

Теги:влада

Подібні новини