16.05.2016 12:30

Житомирянка виграла відкритий чемпіонат з фігурного катання на ковзанах "Yuriev Open"

Житомирянка Олександра Проценко виграла відкритий чемпіонат з фігурного катання на ковзанах "Yuriev Open", який відбувся 13-14 травня 2016р. в місті Біла Церква Київської обл., на льодовій арені "Білий барс".

Олександра була першою в категорії "Золото". Інший житомирський спортсмен Давид Прудніков виграв срібло в категорії "Новачок". Про це повідомляє прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Загалом у змаганнях взяли участь 93 спортсмени з різних міст України, серед яких: Богуслав, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Киів, Кременчук, Кривий Ріг, Одесса, Рівне,  Херсон та Харків.

Щиро вітаємо наших житомирських переможців та бажаємо нових спортивних досягнень!