Легка атлетика

Дата: 13.11.2017 15:11
Два місяці тому в Бердичеві з’явився «Родинний клуб бігу «FamilyRunClub». Відоме не лише у Бердичеві, але і в Україні та за її межами спортивне подружжя В’ячеслава та Юлії Олішевських допомагає бажаючим жителям міста Бердичева поєднувати біг з цікавими тренуваннями під керівництвом досвідчених тренерів. За підсумками двох місяців Ріо Бердичів вирішив поспілкуватися з подружжям Олішевських та запитати у них, що відбулося у клубі за час його існування.
Дата: 01.11.2017 11:58
Житомирська спортсменка Олена Шевчук здобула ІІ місце серед жінок на міжнародному змаганні зі спортивної ходьби «Кубок Карпат», який відбувся 29 жовтня в Ужгороді.
Дата: 31.10.2017 13:57
У Харкові, на засіданні Виконкому ФЛАУ, було затверджено склад збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з кросу (10 грудня, Шаморин, Словаччина).
Дата: 19.10.2017 09:27
Минулої суботи, 14 жовтня, European Athletics у Вільнюсі відзначила найкращих спортсменів та тренерів. Усього нагороди у 2017-му отримали 40 тренерів з 25 національних федерацій. До їхнього числа потрапили і двоє українців – Ірина Пустовойт й бердичівлянин Ігор Лонський.
Дата: 18.10.2017 17:00
Команда житомирської СДЮСШОР з легкої атлетики виграла перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, який 14-15 жовтня відбувся в Івано-Франківську. У здобутку наших спортсменів три золоті, срібна та бронзова медалі.
Дата: 02.10.2017 16:24
Команда житомирської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з лекгої атлетики виграла в загальнмоу заліку Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2002 р.н., який 29-30 вересня відбувся у Дніпрі. Наші спортсмени набрали 327 очок, випередивши харківську КСДЮШОР "Динамо", яка стала другою, майже на 70 очок.
Дата: 25.09.2017 17:45
Переможцями IV легкоатлетичного пробігу «Поліська осінь» на дистанції п’ять кілометрів стали житомирські студенти Дмитро Ночвай та Юлія Блага.
Дата: 25.09.2017 15:53
Коростишівська легкоатлетка Марія Шаталова виграла десяту «Буковинську милю» - масовий забіг на дві милі (3,2 км), який 24 вересня в 13-й раз відбулася у Чернівцях.
Дата: 25.09.2017 12:17
Попри вересневий дощ вранці, 24 вересня, більше сотні житомирян зібрались в гідропарку, щоб взяти участь у IV-му легкоатлетичному пробігу «Поліська осінь». Змагання відбулись у різних вікових категоріях та на різних дистанціях. Усі переможці отримали медалі та призи, а учасники заохочувальні подарунки від спонсорів.
Дата: 24.09.2017 19:14
Серед жінок перемогу на IV-й легкоатлетичному пробігу «Поліська осінь», який відбувся 24 вересня, здобула житомирянка Ольга Толстова. Вона не є професійною спортсменкою, але займається бігом у вільний час для задоволення.
Дата: 24.09.2017 18:08
У неділю, 24 вересня, в Житомирі відбувся IV-й легкоатлетичний пробіг «Поліська осінь». Абсолютним переможцем на дистанції десять кілометрів став 16-річний Юрій Кузінський з Бердичева. Хлопець займається легкою атлетикою вже чотири роки, але таку відстань долає вперше.
Дата: 21.09.2017 15:42
Минулими вихідними на стадіоні Житомирського агротехнічного коледжу ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» провів Кубок Житомирської області з легкої атлетики серед дітей та осіб з обмеженими фізичними можливостями та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Дата: 19.09.2017 09:38
Запрошуємо всіх охочих прийняти участь у сімейному спортивному святі -   IV-й легкоатлетичний пробіг «Поліська осінь», який відбудеться в Гідропарку м. Житомира 24 вересня 2017 року!
Дата: 18.09.2017 20:30
Підсумки 2-го Космічного напівмарафону підбили у Житомирській міській раді 18 вересня. Заступник міського голови Матвій Хренов та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук вручили подяки волонтерам та спонсорам і подякували за участь.
Дата: 12.09.2017 16:20
Хоча космічний напівмарафон в Житомирі на День міста відбувається другий рік поспіль, представників Житомирщині на його п'єдесталі практично не було. Лише житомирянка Ольга Кисіль зуміла зачепитися за нагороди, тоді як у чоловіків весь п'єдестал окупували гості з інших міст України.
Дата: 12.09.2017 14:18
Родина Олішевських з Бердичева відома численними заслугами у легкій атлетиці: В’ячеслав є чемпіоном України з бігу на 800 метрів, Юлія – чемпіонка Європи та учасниця двох Олімпійських ігор. Зіркова пара заснувала родинний клуб бігу, щоб долучити якомога більше бердичівлян до цього виду спорту.
Дата: 11.09.2017 13:07
Найстаршим учасником Космічного напівмарафону, який відбувся 10 вересня до Дня міста Житомира, став 73-річний Михайло Дверник. ВВін вже другий рік поспіль пробігає 5-кілометрову дистанцію на космомарафоні. Михайло Петрович розповідає, що займається спортом уже 36 років, тренуючись п’ять разів на тиждень.
Дата: 11.09.2017 11:23
Вже другий рік поспіль, у Житомирі з нагоди відзначення Дня міста, відбувся Космічний напівмарафон. Житомиряни та гості міста отримали можливість долучитися до забігів на різні дистанції для дорослих та дітей, дізнатися про спортивні організації та клуби на спортивному містечку, взяти участь у конкурсах та розвагах.
Дата: 10.09.2017 13:39
Серед п’яти переможниць другого Космічного напівмарафону лише одне призове місце виграла житомирянка, серед чоловіків житомирян-переможців немає.
Дата: 10.09.2017 12:00
Перемогу у жінок на другому Космічному напівмарафоні, який відбувся у неділю, 10 вересня, в Житомирі святкувала професійна легкоатлетка з Харкова Наталія Батрак, яка пробігла дистанцію 21,1 км за одну годину і 19 хвилин. Як і переможець у чоловіків Юрій Русюк, Наталія вже вдруге в Житомирі на напівмарафоні, але минулого року не бігла, а просто підтримувала друзів. Цього ж разу вирішила спробувати свої сили і не пожалкувала.
Дата: 10.09.2017 11:37
В неділю, 10 вересня, в Житомирі відбувся космічний напівмарафон до Дня народження міста. І хоча змагання проводять вже другий раз, але його переможець лишається незмінним. Як і минулого року, цього разу першим фінішував лучанин Юрій Русюк. При цьому він навіть покращив свій час, пробігши дистанцію на дві хвилини швидше.