24.09.2017 18:08

16-річний бердичівлянин виграв легкоатлетичний пробіг у Житомирі

У неділю, 24 вересня, в Житомирі відбувся IV-й легкоатлетичний пробіг «Поліська осінь». Абсолютним переможцем на дистанції десять кілометрів став 16-річний Юрій Кузінський з Бердичева. Хлопець займається легкою атлетикою вже чотири роки, але таку відстань долає вперше.

«Завжди мріяв пробігти 10 км. І тут мені це вдалося. Дякую, що допустили, тому що не завжди на такі дистанції допускають 16-річних юнаків. Біглося мені дуже добре. Дощова погода не заважала, навіть навпаки сприяла, бо було не жарко, якраз добре».

Юрій вважає, що перемога у змаганні це результат клопіткої роботи.

«Я думаю, що це робота, яка не пройшла дарма. При чому не тільки моя, а й мого тренера, моїх вчителів, батьків. Я завжди тренуюсь, завжди тримаю себе в формі. Але на десятку була особлива підготовка».

Хлопець також брав участь у житомирському Космічному напівмарафоні 10 вересня 2017 року. Де він шостим пробіг 5-кілометрову дистанцію. Крім цього, він неодноразово здобував призові місця на всеукраїнських змаганнях і став дворазовим чемпіоном України.

Та на цьому Юрій не збирається зупинятися: буде готуватися до літніх юнацьких Олімпійських ігор. А також легкоатлет сподівається потрапити на Олімпійські ігри 2020.

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир