10.09.2018 17:02

8-річна Ніколь Князева пробігла Космічний напівмарафон на рівні з дорослими

Восьмирічна Ніколь Князева з Києва взяла участь у житомирському Космічному напівмарафоні і пробігла 21 кілометр за 2:19:26. Дівчинка посіла 52 місце серед 59 жінок та стала 318-ю в абсолюті із 360 учасників, які фінішували.

Юна спортсменка розповідає, що їй було не важко бігти, а навпаки - дуже легко, бо вона ретельно готувалася до напівмарафону щодня.  Мама дівчинки Світлана каже, що це далеко не перше досягнення її дочки і не лише в легкій атлетиці.

"Два роки назад ми просто прийшли на змагання з воркауту. Ніколь була ще маленька, підійшла взяла гирю, зрозуміла, що їй це під силу. ЇЇ одразу почали фіксувати журналісти. Це виглядало дуже прекрасно - маленька Ніколь і велика гиря 32 кг. Вона дуже заразилася цим і захотіла займатися спортом. У наступному році вона почала встановлювати рекорди. На чемпіонаті з воркауту Ніколь підтянулася 35 разів. Крім того, вона взяла участь у житомирському Космомарафоні у дитячих забігах. А потім пробігла київський напівмарафон". - розповіла мама Ніколь. 

Тренує дівчинку її тато, який розробив спеціальну для неї програму. Наразі 8-річна Ніколь займається багатьма видами спорту і мріє у майбутньому брати участь в Олімпійських іграх: 

"Вона хоче брати участь в олімпіаді з різних видів спорту. Хоча всі кажуть, визначтеся, оберіть один якийсь вид. Але вона мріє змагатися всюди. Ми займаємося дзюдо, спортивною гімнастикою, стрибками у воду, акробатикою. Вона прийшла на дзюдо, півтора місяці позаймалася і перемогла дівчат, які вищі від неї на голову і важчі на декілька вагових категорій. На спортивну гімнастику пішли, теж півтора місяці позаймалися і на чемпіонаті Ніколь перемогла дівчат, які два роки уже займаються," - розповіла мама юної спортсменки.

Сама ж Ніколь зізналася, що хоче уже подолати наступну ціль - пробігти повний марафон у 42 км. 

Довідка: Ніколь Князева у свої 8 років встановила уже понад 20 рекордів. Дівчинка підтягується 500 разів, віджимається 5 тисяч разів, присідає на одній нозі 28 разів на хвилину і за цей же час віджимається на одній руці 80 разів. На першому своєму змаганні з воркауту вона підтягнулася більше всіх - 35 разів. 

Спортивний Житомир