22.05.2018 11:17

Бердичівляни з «Family Run Club» взяли участь у масовому біговому заході у Вінниці

У місті Вінниці пройшов перший наймасовіший біговий захід "Вінниця. Напівмарафон", в якому взяли участь 2000 людей. Та не обійшлось і без бердичівської команди – клубу родинного бігу «Family Run Club».

«Після відкриття клубу пройшло лише 8 місяців, та на захід зареєструвалося 19(!) членів. Тому для нас це був відповідальний старт. Наша команда взяла участь на дистанціях 1500 м, 10 км та на основній дистанції – напівмарафон (21.1 км). Приємно те, що всі члени команди дісталися фінішу та ще й встановили особистий рекорд. Такі старти дуже заряджають та надихають на подальшу працю над собою. Я пишаюся своє командою та вірю у те, що і наше місто буде мати такий захід», – каже тренер команди В’ячеслав Олішевський.

Коментарі бердичівських учасників «Вінниця. Напівмарафон» – представників клубу «Family Run Club»

Борис Якубишин: «Я почав бігати 6 місяців тому. Мені зараз 56 років і я пробіг свій перший напівмарафон (21 км). Час не дуже, але головне, що я це зробив та отримав задоволення».
Серафим Цехоцький: «В принципі, бігати я почав давно, але бігав невеликі дистанції, незважаючи на темп, просто бігав. Восени я почав тренуватися з однодумцями у «Family Run Club» і відтоді почалася інша історія мого життя: регулярні тренування, робота над темпом і технікою бігу… Захотілося спробувати свої сили і на офіційних стартах, тому я пробіг свій перший офіційний напівмарафон (21 км) у Вінниці з результатом 1:57. Просто неймовірні емоції і відчуття від самого пробігу. Далі хочеться більше і краще…».

Сергій Кулик: «Вже давно знав, що шлях до здоров'я лежить через правильне харчування та біг. Але для пробіжок на свіжому повітрі не вистачало сторонньої підтримки, яку я нарешті зміг знайти у «Family Run Club». Лише після 2-х місяців занять я пробіг у Вінниці перші офіційні 10 км з результатом 48:57. Заряд позитивних емоцій, який я отримав на даному заході, змушує включатися в регулярні тренування. Тепер я націлений на поліпшення даного часу і подолання інших дистанцій в різних містах України. Адже що може бути краще, ніж підкорення гідних вершин разом з однодумцями».

Євген Святецький: «Бігати я почав десь півтора роки тому, але здебільшого то були нечасті та нетривалі пробіжки на стадіоні. Але, починаючи з вересня 2017 року, з моменту створення «Family Run Club» я почав займатися постійно. Тренування в дружньому колективі завжди проходять на позитиві. Удосконалення техніки бігу, витривалості спонукало подолати свій перший напівмарафон у Вінниці з часом у 1 год 33 хв, що перевершило мої сподівання від самого себе тому, що не був впевнений, що час буде менший за 100 хв.

P.S. Хто вагається, чи починати бігти, чи скептично ставиться до цього, зроби крок над собою і вийди пробіжи свої перші метри, потім кілометри. Отримай задоволення. Коли ти біжиш, а перехожі тебе підбадьорюють, додаючи тобі впевненості в собі, додаткових сил і енергії, що ти це можеш зробити».

Ігор Куцейко: «Я займаюся бігом всього три місяці. Спитаєте чому? Я вирішив побороти лінь в собі. У кожній людині живе цей "ворог". Але не кожному вистачить сил і навіть цілого життя, щоб битися з ним. У мене це вийшло. Я виріс у своїх очах і буду рости далі, чого б мені це не коштувало. Тому просто скажу: бігайте, друзі, і насолоджуйтеся життям».

Ольга Бабич: «Бігом я почала займатись ще десь три роки тому. Але я не могла обрати дистанцію, в якій хотіла б виступати. Саме «Family Run Club» підштовхнув мене на перший, але не останній, це точно, подвиг – мій перший напівмарафон, який проходив у місті Вінниці. До відвідування клубу я навіть уявити не могла, що пробіжу 21 кілометр. Пам'ятаю останні 5 кілометрів, коли жахливо болять ноги, важко дихати, болить в боку, але все це відходило на другий план, тому що підтримка людей, які прийшли подивитися, атмосфера кросу та й сама думка про те, що 16 кілометрів уже подолано, давали неймовірної сили. Наша "спортивна родина" дала мені віру в те, що можливо все. Починати бігати ніколи не пізно, головне – бажання».

Віталій Терлецький: «Займаюсь спортом давно, але, як виявилося, я чомусь недооцінював біг, поки одного разу не провів одне повноцінне тренування з легкої атлетики. Після чого зранку я ледве піднявся з ліжка і зрозумів, що моє тіло виявилося зовсім не підготовленим до таких, на перший погляд, звичайних речей, як біг. І на той час дистанція навіть у 10 км здавалася чимось неймовірним. Але завдяки дружньому колективу і тренерам «Family Run Club» уже менш ніж за рік я долаю свій перший офіційний напівмарафон – дистанцію у 21 км у Вінниці. І зараз я знаю, що це ще не межа моїх можливостей, наступного разу я зможу ще більше і ще швидше, адже наша команда здатна творити дива. Приходьте на тренування та переконайтесь у цьому на власному досвіді».

Ірина Міліція: «Мій спортивний шлях розпочався лише 2 місяці тому. Раніше я спортом не займалася, тому що були проблеми із серцем, і навіть 300 метрів на міському стадіоні давались вкрай тяжко. Але одного разу моя подруга запропонувала відвідати з нею «Family Run Club» і я погодилась. Атмосфера, яка панує в клубі, привітні, позитивні тренери, сам колектив надихнули лише приходити на кожне тренування. Спочатку було важко, але я стала помічати, що з кожним тренуванням я почала долати все більші дистанції. І ось нещодавно у Вінниці, я пробігла свої 10 кілометрів. Емоції, які я пережила, пробігаючи цю дистанцію та на фініші, неможливо було передати словами. А головне – я навіть не думаю зупинятись і вже готуюсь до подолання напівмарафону: вважаю, що з підтримкою тренерів «Family Run Club» мені це вдасться. Якщо ти сам не можеш наважитись почати бігати, приєднуйся до нашої дружньої родини. І ти побачиш, що все можливо».

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир