18.06.2018 10:39

Бердичівлянин виграв Міжнародний турнір з легкої атлетики у Чехії

Бердичівські легкоатлети продовжують успішно виступати на престижних міжнародних змаганнях. У столиці Чехії – Празі – відбулися Міжнародні змагання з легкої атлетики.

Ускладі збірної України у секторі для стрибків у довжину виступав бердичівлянин, майстер спорту міжнародного класу, вихованець Заслуженого тренера України Ігоря Лонського – Владислав Мазур.

Суперником бердичівського спортсмена були доволі відомі та імениті спортсмени з ПАР, Марокко, Польщі, Фінляндії, Чехії, Ірландії та Німеччини.

Наш земляк впевнено розпочав змагання, показавши у другому стрибку високий результат у 8 метрів 3 сантиметри, який дозволив йому здобути підсумкову перемогу у змаганнях. Друге місце з результатом 8 метрів здобув спортсмен з ПАР, а третє місце також з результатом 8 метрів – спортсмен з Марокко.

Також, як стало відомо за рішенням виконавчого комітету Федерації легкої атлетики України, бердичівських спортсменів Віктора Лонського (стрибки у висоту), Владислава Мазура (стрибки у довжину) та їх особистого тренера Ігоря Лонського включено до складу збірної України, яка візьме участь міжнародній матчевій зустрічі Білорусь-Балкани-Балтія-Україна, що відбудеться 22 червня у столиці Білорусі – Мінську.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир