26.12.2017 10:04

Бердичівлянин виграв "Різдвяні старти" в Мінську

Бердичівлянин Віктор Лонський взяв участь у легкоатлетичних "Різдвяних стартах", які відбулися у Мінську. Цього року змагання отримали міжнародний статус. І організатори вирішили відразу зробити його по-справжньому зірковим. Серед учасників змагань, які проводили у торгівельному центрі на очах сотень його відвідувачів, були чемпіонка світу Марія Ласіцкене, чемпіонка світу серед юніорок Ярослава Магучіх і багато інших переможців і призерів міжнародних змагань. У цій досить сильній компанії українці були серед найкращих. А тріумф наших спортсменів на власні очі бачив олімпійський чемпіон Сеула Геннадій Авдєєнко. 

Головними суперниками нашого висотника стали три білоруси – бронзовий призер чемпіонату Європи у приміщенні зі стрибків у висоту Павел Селіверстов, чемпіон Європи серед молоді Дмітрій Набоков (тоді Лонський став виграв бронзову медаль) і чемпіон Європи серед юніорів Максим Недосеков. Цього разу перемога залишилася за українцем.

Більше того, Віктор встановив особистий рекорд у приміщенні. Він з третьої спроби подолав 2,28 м і тим самим зрівняв свої літні і зимові показники. Селіверстов з результатом 2,24 другий, а Недосеков посів третю сходинку (2,22 м).

«Дуже радий новому особистому рекорду. Знав, що можу підкорити цю висоту: на тренуваннях долав хороші висоти, але не говоритиму, які саме, оскільки забобонний, - сказав Віктор Лонський після закінчення змагань. – Допомогла підтримка глядачів. Суперники усі сильні і знайомі мені. Приємно було зустрітися знову і пострибати на такому прекрасному Різдвяному турнірі».

Спортивний Житомир