28.12.2017 12:35

Бердичівлянина Ігоря Лонського визнано найкращим тренером 2017 року з легкої атлетики

Бердичівлянина Ігоря Лонського визнано найкращим тренером 2017 року з легкої атлетики.  Вихованці Лонського зібрали цілу колекцію нагород, зокрема Віктор Лонський - бронзу на молодіжному чемпіонаті Європи зі стрибків у висоту, а Владислав Мазур - золото на молодіжному чемпіонаті Європи зі стрибків у довжину. 

Опитування у восьми номінаціях традиційно проводилося серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників (у мережі Facebook). Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.

Найкращою легкоатлеткою було визнано Юлію Левченко, на рахунку якої у 2017-му срібло на чемпіонаті світу, бронза на чемпіонаті Європи у приміщенні, золото на молодіжному чемпіонаті Європи, друге місце у фіналі Діамантової Ліги, молодіжний рекорд України зі стрибків у висоту, а також перемога у номінації Європейської Атлетики «Зірка, яка сходить».

Найкращим легкоатлетом респонденти назвали Сергія Смелика, який здобув перемогу на командному чемпіонаті Європи з бігу на 200 м.

У категорії «молоді атлети віком до 20 років» перемоги здобули Гліб Піскунов та Аліна Шух. Гліб у році, що минає, виграв золото на юніорському чемпіонаті Європи з юніорським рекордом України з метання молота. А Аліна записала у свій актив перемогу на командному чемпіонаті Європи, золото на юніорському чемпіонаті Європи, юнацькі рекорди світу (у приміщенні) та України з багатоборств. Зазначимо, що Аліна здобула перемогу у цій номінації третій рік поспіль. Також Аліну Шух разом з іншими членами збірної України з багатоборств - Олексієм Касьяновим, Василем Іваницьким, Русланом Малогловцем, Валентином Олійником, Дариною Слободою, Риммою Гордієнко та Асею Бардіс – було названо найкращою командою року, за перемогу на командному чемпіонаті Європи з багатоборств. 

Спортивний Житомир