1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Бердичівлянка Юлія Шатохіна взяла участь у Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

У місті Дьйор (Угорщина) відбувся Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юнаків до 18 років. У складі збірної України виступала бердичівлянка, вихованка Заслуженого тренера України Ігоря Лонського, а нині – представниця Броварського училища фізичної культури та спорту Юлія Шатохіна.

Наша земляка виступала у метанні молота. Показавши результат 53 метри 86 сантиметрів, бердичівлянка не потрапила до фіналу. Але участь у таких потужних міжнародних змаганнях, як Чемпіонат Європи для Юлії Шатохіної, є, безперечно, великим плюсом у її подальшій професійній спортивній кар’єрі.

На цих змаганнях у секторі для стрибків у висоту срібну нагороду здобув Олег Дорощук з Кіровоградщини. Тренером спортсмена є бердичівлянин, вихованець школи стрибунів у висоту Віталія Лонського – Геннадій Здітовецький.

У Фінляндії у місті Тампере 10 липня стартував Чемпіонат світу серед юніорів до 20 років. У цих змаганнях у складі збірної України у секторі для стрибків у висоту виступить бердичівлянин, вихованець Заслуженого тренера України Ігоря Лонського – Дмитро Нікітін.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Схожі новини