1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Бердичівські легкоатлети потрапили до списку кандидатів на участь у чемпіонаті світу 2019

Лонський Віктор та Мазур Владислав - кандидати на участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики - 2019 (Доха, Катар).
 
Головна тренерська рада Федерації легкої атлетики України затвердила перелік атлетів, які є кандидатами на участь в чемпіонаті світу-2019 (Доха, Катар). До списку 97-ми претендентів потрапили бердичівляни Віктор Лонський і Владислав Мазур.
 
Перелік сформовано з атлетів, які вже виконали норматив на чемпіонат світу-2019, або показали результат, близький до нього. Також тренерська рада могла рекомендувати до включення цей в перелік атлетів, які показують останнім часом значний прогрес в результатах, отож незабаром також можуть виконати норматив.
 
Зазначимо, що нижченаведений перелік не є остаточним. Він може зменшуватися – якщо щодо атлета розпочинається провадження, якщо атлет зазнає серйозної травми або динаміка результатів починається різко погіршуватися. А також може розширюватися, якщо якісь атлети не з цього переліку виконають норматив на чемпіонат світу-2019, покажуть результат близький до нього, або динаміка їхніх результатів почне значно покращуватися, і в перспективі вони зможуть вибороти право взяти участь в чемпіонаті світу-2019.
 
Наразі перелік кандидатів виглядає наступним чином: 
 
 
Sex
Status
Event
Second Name
First Name
Date of Birth
1
F
athlete
shot put
Golodna
Olga
14.11.1991
2
F
athlete
shot put, discus
Klochko
Viktoriia
02.09.1992
3
M
athlete
shot put
Musiienko
Ihor
22.08.1993
4
M
athlete
shot put
Samoliyk
Viktor
05.09.1986
5
M
athlete
discus
Nesterenko
Mykyta
15.04.1991
6
F
athlete
discus
Semenova
Natalia
07.07.1982
7
M
athlete
hammer
Myslyvchuk
Volodymyr
25.04.1996
8
M
athlete
hammer
Reheda
Serhii
06.02.1994
9
M
athlete
hammer
Vynohradov
Yevhen
30.04.1984
10
M
athlete
hammer
Perevoznikov
Sergyi
07.04.1995
11
F
athlete
hameer
Novozhylova
Iryna
07.01.1986
12
F
athlete
hammer
Shamotina
Alona
27.12.1995
13
F
athlete
hammer
Klymets
Iryna
04.10.1994
14
M
athlete
javelin
Kushniruk
Yuriy
06.12.1994
15
M
athlete
javelin
Nychyporchuk
Oleksandr
14.04.1992
16
M
athlete
javelin
Shetremet
Dmytro
19.11.1992
17
F
athlete
javelin
Gatsko-Fedusova
Ganna
03.10.1990
18
F
athlete
javelin
Derun
Kateryna
24.09.1993
19
        F
athlete
         100m
Stuy
Khrystyna
03.02.1988
20
        F
athlete
         200m
Kachur
Yana
13.01.1997
21
        F
athlete
         200m
Holienieva
Anastasiia
08.09.1995
22
        F
athlete
         200m
Kalistratova
Alina
06.11.1996
23
        F
athlete
         100m
Ratnikova
Viktoriia
15.05.1999
24
        F
athlete
         200m
Bryzgina
Yelyzaveta
28.11.1989
25
        F
athlete
         400m
Melnyk
Tetiana
02.04.1995
26
        F
athlete
         400m
Bibik
Olha
05.02.1990
27
        F
athlete
         400m
Bryzgina
Anastasiia
09.01.1998
28
        F
athlete
         400m
Klymiuk
Kateryna
02.06.1995
29
        F
athlete
         400m
logvynenko
Alina
18.07.1990
30
        F
athlete
         400mH
Ryzhykova
Anna
24.11.1989
31
        F
athlete
         400mH
Mykolenko
Mariia
04.04.1994
32
        F
athlete
         400mH
Tkachuk
Viktoriia
08.11.1994
33
        F
athlete
         400mH
Kolesnychenko
Olena
03.06.1993
34
        F
athlete
         100mH
Plotitsyna
Anna
01.01.1987
35
        F
athlete
         100mH
Chubkovtsova
Hanna
10.05.1994
36
        F
athlete
         100mH
Ruchkivska
Nataliia
28.05.1996
37
        M
athlete
         100m
Sokolov
Oleksandr
06.12.1997
38
        M
athlete
         200m
Smelyk
Sergii
13.04.1987
39
        M
athlete
         100m
Makukh
Vasyl
14.01.2000
40
        M
athlete
         200m
Ibragimov
Emil
01.02.1990
41
        M
athlete
         100m
Suprun
Volodymyr
24.01.1994
42
        M
athlete
         400m
Butrym
Vitalii
10.01.1991
43
        M
athlete
         400m
Pozdnyakov
Oleksiy
01.04.1995
44
        M
athlete
         400mH
Danylenko
Danylo
10.10.1994
45
        M
  athlete
         400mH
Nechyporenko
Denys
07.01.1990
46
F
athlete
800m
Pryshchepa
Nataliia
11.09.1994
47
F
athlete
800m
Liakhova
Olga
18.03.1992
48
M
athlete
800m, 4х400m
Hutsol
Yevhen
13.05.1990
49
F
athlete
3000m stl
Srebkova
Nataliia
06.03.1995
50
F
athlete
10000m, 5000m
Kaliuzhna
Viktoriia
11.07.1994
51
F
athlete
10000m, 5000m
Shmatenko
Iuliia
10.10.1991
52
F
athlete
marathon
Mykhailova
Daria
29.04.1989
53
F
athlete
marathon
Khapilina
Viktoriia
23.04.1992
54
F
athlete
marathon
Kotovska
Olha
05.12.1983
55
M
athlete
marathon
Olefirenko
Igor
14.03.1990
56
M
athlete
marathon
Russ
Ihor
08.09.1988
57
M
athlete
marathon
Rusiuk
Yurii
03.05.1987
58
M
athlete
marathon
Yuhymchuk
Mykola
20.12.1985
59
M
athlete
marathon
Romanenko
Roman
30.01.1988
60
M
athlete
marathon
Sitkovskyi
Oleksandr
09.06.1978
61
F
athlete
marathon
Shafar
Oleksandra
05.01.1988
62
F
athlete
rw 20km
Borovska
Nadiia
25.02.1981
63
F
athlete
rw 20km
Kashyna
Inna
27.09.1991
64
F
athlete
rw 20km
Havryliuk
Tamara
14.12.1995
65
F
athlete
rw 20km
Filiuk
Mariia
14.10.1995
66
M
athlete
rw 20km
Losev
Ivan
26.01.1986
67
M
athlete
rw 20km
Shumik
Viktor
21.05.1998
68
M
athlete
rw 20km
Kazanin
Oleksii
22.05.1982
69
M
athlete
rw 20km
Zabuzhenko
Eduard
18.04.1998
70
F
athlete
rw 50km
Yudkina
Khrystyna
04.12.1984
71
F
athlete
rw 50km
Myronchuk
Valentyna
10.08.1994
72
F
athlete
rw 50km
Mizerniuk
Olena
23.11.1995
73
M
athlete
rw 50km
Zakalnytskyi
Marian
19.08.1994
74
M
athlete
rw 50km
Banzeruk
Ivan
09.02.1990
75
M
athlete
rw 50km
Hrechkovskyi
Andrii
30.08.1993
76
M
athlete
rw 50km
Litaniuk
Valerii
02.04.1994
77
M
athlete
rw 50km
Sobchuk
Dmytro
07.11.1995
78
M
athlete
rw 50km
Budza
Sergii
06.12.1984
79
M
athlete
high jump
Bondarenko
Bohdan
30.08.1989
80
M
athlete
high jump
Protsenko
Andriy
20.05.1988
81
M
athlete
high jump
Lonskyi
Viktor
27.10.1995
82
F
athlete
high jump
Levchenko
Yuliia
28.11.1997
83
F
athlete
high jump
Tabashnyk
Kateryna
15.06.1994
84
F
athlete
high jump
Okunieva
Oksana
14.03.1990
85
F
athlete
high jump
Chumachenko
Yuliia
02.10.1994
86
F
athlete
high jump
Mahuchikh
Yaroslava
18.09.2001
87
F
athlete
high jump
Gerashchenko
Iryna
10.03.1995
88
F
athlete
long jump
Gryshutina
Kristina
21.03.1992
89
F
athlete
long jump
Bekh-Romanchuk
Maryna
18.07.1995
90
M
athlete
long jump
Mazur
Vladyslav
21.11.1996
91
M
athlete
long jump
Nykyforov
Serhii
06.02.1994
92
F
athlete
triple jump
Saladukha
Olga
04.06.1983
93
F
athlete
triple jump
Krasutska
Anna
20.07.1995
94
F
athlete
pole vаult
Kylypko
Maryna
10.11.1995
95
M
athlete
decathlon
Kasyanov
Oleksiy
26.08.1985
96
F
athlete
heptathlon
Shukh
Alina
12.02.1999
97
M
athlete
high jump
Demyanyuk
Dmytro
30.06.1983

Спортивний Житомир 

Схожі новини