10.09.2018 12:33

Катерина Табашник і Андрій Проценко – переможці «Меморіалу Лонського»-2018 у Бердичеві

У суботу, 8 вересня, у Бердичеві відбувся традиційний легкоатлетичний турнір зі стрибків у висоту «Меморіал Віктора Лонського», який зібрав чимало зірок української легкої атлетики. У змаганнях жінок виступили дві фіналістки чемпіонату Європи – Катерина Табашник і Оксана Окунєва.

Окунєва завершила турнір з результатом 1,80 м і стала з ним другою. Результат Табашник -1,93 м. Саме вона і стала переможницею «Меморіалу Лонського»-2018. А замкнула першу трійку Лілія Клінцова (1,70 м). Спортсменка з Житомирщини - Аліна Подольчук - стала четвертою з результатом 1,60.

У змагання серед чоловіків також змагалися два фіналісти Берліна-2018. Андрію Проценку для перемоги вистачило 2,15 м. Після них він замовив відразу 2,25, і хоча всі три спроби були близькими до успіху, та планка на цій висоті не встояла. Дмитро Дем’янюк приїхав у Бердичів травмованим, проте з результатом 2,10 метри став третім, поступившись Дмитру Яковенку за спробами.

Також відзначимо повернення в сектор бердичівлянина Олександра Бараннікова, який пропускав нинішній сезон. У Бердичеві він став одним з чотирьох атлетів, які подолали 2,05 м, і став з ним п’ятим.