11.08.2017 13:24

Коростишівська легкоатлетка не змогла пробитися у фінал чемпіонату світу в бігу з перешкодами

Українська легкоатлетка Марія Шаталова залишилася за межами фіналу чемпіонату світу в бігу з перешкодами на 3000 метрів. Марія стала єдиною представницею Житомирщини на цих змаганнях.

Українка стартувала в першому забігу і показала дев'ятий результат, подолавши дистанцію за 9:54.21 хв.. Це майже на 18 секунд гірше, ніж її найкращий час сезону - 9:36.56 хв. Проблеми з бігом виникли не тільки у Шаталової, а й у інших спортсменок. Виною тому стали погодні умови в Лондоні - під час вечірньої сесії почався дощ, який значно ускладнив перегони.

Лідером першого забігу стала німкеня Гера Краузе, яка показала час 9:39.86 хв. Другим прийшла діюча чемпіонка світу Хівін Джепкемой з Кенії, що пробігла за 9:39.89 хв.. Трійку лідерів замкнула ще одна кенійка Пьюріті Черотіч Кіру з результатом 9: 40.53 хв.

Кращий час за підсумками попередніх забігів показала кенійська спортсменка Беатріс Чепкох. Кенійка подолала 3000 метрів з перешкодами за 9: 19.03 хв. На другому місці зупинилася олімпійська чемпіонка Рут Джебет з 9: 19.52 хв., Третій кращий результат продемонструвала американка Кортні Фрерікс, яка фінішувала за 9: 25.14 хв.