25.09.2017 15:53

Легкоатлетка з Житомирщини Марія Шаталова виграла «Буковинську милю» в Чернівцях. Маслов - другий у чоловіків

Коростишівська легкоатлетка Марія Шаталова виграла десяту «Буковинську милю» - масовий забіг на дві милі (3,2 км), який 24 вересня в 13-й раз відбулася у Чернівцях.

Рекордсменка України серед юніорок зі стипль-чезу, бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді, учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро фінішувала першою з часом 5.42,90.

Елітний забіг вдруге поспіль виграв представник Київщини Володимир Киц, який випередив на фініші представника Житомирщини Станіслава Маслова – 4.39,83 проти 4.41,49. А ось «бронза», як і минулого року, знову стала сюрпризною. Тоді сенсаційно трійку призерів замкнув Сергій Березюк з Волині, а тепер «бронзу» у цікавій боротьбі здобув Олег Озарко з Івано-Франківська.

Варто додати, що спортивне свято пройшло під дощем, місцями навіть дуже сильним. Проте навіть примхи погоди не налякали справжніх шанувальників бігу і здорового способу життя, які і масовому забігу на 2 милі взяли участь, і учасників елітних забігів чемпіонату України гарно підтримували.