10.09.2017 11:37

Лучанин Юрій Русюк вдруге виграв Космічний напівмарафон в Житомирі

В неділю, 10 вересня, в Житомирі відбувся космічний напівмарафон до Дня народження міста. І хоча змагання проводять вже другий раз, але його переможець лишається незмінним. Як і минулого року, цього разу першим фінішував лучанин Юрій Русюк. При цьому він навіть покращив свій час, пробігши дистанцію 21,1 км на дві хвилини швидше.

- Приїхав тому що в минулому році тут біг, переміг. Традиції не порушую. Я результатом задоволений. Траса нелегка. В минулому році я пробіг за 1 годину 10 хв, в цьому році за 1 год 8 хв. 2 хвилини прогрес, - прокоментував результат Юрій Русюк.

Русюк - професійний бігун, член Збірної України з легкої атлетики. Бере участь і у всеукраїнських і міжнародних подібних змаганнях.

- Минулого року я виграв чемпіонат України з напівмарафон, також біг чемпіонат Європи напівмарафон, чемпіонат Світу марафон. Я дуже довго вже тренуюсь. Не можу порахувати навіть скільки на моєму рахунку таких забігів і перемог. Бувало що за місяць по 5 раз бігав.

Нагадаймо, що, окрім традиційної напівмарафонської дистанції в 21,1 км, учасники змагання долатимуть дистанції 5 км. Також будуть окремі забіги для дітей на 100 і 300 м, шкільні естафети на 317 м, а представники підприємств і організацій долучатимуться до «корпоративного» забігу на 2,5 км. Маршрут спортивного заходу через вулиці центральної, історичної та рекреаційної зон міста Житомира.

Допомагати у його проведенні організаторам зголосилися більше сотні волонтерів.