1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

В Житомирі відбувся чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні. Результати

Чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся  12-13 січня 2018 року в манежі центрального стадіону Житомира зібрав 280 спортсменів з усіх куточків нашої області. Серед учасників були представники як Житомира, так і Коростеня, Бердичева, Малина, Баранівського району, Новоград-Волинського, Чуднівського та Романівського району.

2018.01.15 16:19Легка атлетика

Бердичівлянин Віктор Лонський став найкращим легкоатлетом грудня в Україні

Бердичівлянин Віктор Лонський став найкращими легкоатлетом грудня в Україні. Переважна більшість шанувальників легкої атлетики проголосувала саме за нього.

2018.01.10 10:10Легка атлетика

Бердичівлянина Ігоря Лонського визнано найкращим тренером 2017 року з легкої атлетики

Опитування у восьми номінаціях традиційно проводилося серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників (у мережі Facebook). Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.

2017.12.28 12:35Легка атлетика

Житомирян запрошують на Новорічний пробіг 1 січня

Спортивний клуб "Полісся UA" традиційно 1 січня організовує Новорічний пробіг і запрошує на нього всіх житомирян.

2017.12.28 09:53Легка атлетика

Легкоатлети з Житомирщини виграли два срібла на меморіалі Голубничого

В суботу, 23 грудня, у Сумах відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби, присвячені пам’яті Олімпійського чемпіона В.Голубничого.

2017.12.26 13:47Легка атлетика

Бердичівлянин виграв "Різдвяні старти" в Мінську

Бердичівлянин Віктор Лонський взяв участь у легкоатлетичних "Різдвяних стартах", які відбулися у Мінську. Цього року змагання отримали міжнародний статус. І організатори вирішили відразу зробити його по-справжньому зірковим

2017.12.26 10:04Легка атлетика

Бердичівський легкоатлет Владислав Мазур: Думали, що на зборі в Анталії буде добре, але щоб настільки!..

Для бердичівського стрибуна у довжину Владислава Мазура минулий сезон став найуспішнішим у кар’єрі. Він переміг на молодіжному чемпіонаті Європи і вже почав звикати до стрибків за позначку восьми метрів. Багато вболівальників і не лише почали називати його досить надійним атлетом і справжнім бійцем. Мазур був близьким до участі і в дорослому чемпіонаті світу, був у листі очікування, але щоб потрапити у Лондон за системою добору його разу результату все ж трішки не вистачило. Проте цей факт лише мотивував спортсмена.

2017.12.26 09:57Легка атлетика

Житомирські колосівці виграли медалі на змаганнях з легкої атлетики

Житомирські спортсмени взяли участь у Всеукраїнських змаганнях Центральної ради ВФСТ «Колос» з легкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», які 8-9 грудня 2017 року відбулися у Вінниці.

2017.12.13 10:53Легка атлетика

Житомиряни - треті у загальнокомандном заліку на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів

Збірна команда ветеранів з легкої атлетики Житомирської області зайняла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті України серед ветеранів, який 09-10 грудня 2017 року відбувся у Києві.

2017.12.12 09:33Легка атлетика

Біг у Бердичеві з появою «Родинного клубу бігу» набирає все більшої популярності

Два місяці тому в Бердичеві з’явився «Родинний клуб бігу «FamilyRunClub». Відоме не лише у Бердичеві, але і в Україні та за її межами спортивне подружжя В’ячеслава та Юлії Олішевських допомагає бажаючим жителям міста Бердичева поєднувати біг з цікавими тренуваннями під керівництвом досвідчених тренерів. За підсумками двох місяців Ріо Бердичів вирішив поспілкуватися з подружжям Олішевських та запитати у них, що відбулося у клубі за час його існування.

2017.11.13 15:11Легка атлетика

Житомирянка здобула срібло на міжнародному змаганні зі спортивної ходьби

Житомирська спортсменка Олена Шевчук здобула ІІ місце серед жінок на міжнародному змаганні зі спортивної ходьби «Кубок Карпат», який відбувся 29 жовтня в Ужгороді.

2017.11.01 11:58Легка атлетика

Василь Коваль представлятиме Житомирщину на чемпіонаті Європи з кросу

У Харкові, на засіданні Виконкому ФЛАУ, було затверджено склад збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з кросу (10 грудня, Шаморин, Словаччина).

2017.10.31 13:57Легка атлетика

Бердичівський тренер отримав відзнаку від European Athletics у Вільнюсі

Минулої суботи, 14 жовтня, European Athletics у Вільнюсі відзначила найкращих спортсменів та тренерів. Усього нагороди у 2017-му отримали 40 тренерів з 25 національних федерацій. До їхнього числа потрапили і двоє українців – Ірина Пустовойт й бердичівлянин Ігор Лонський.

2017.10.19 09:27Легка атлетика

Житомиряни виграли командну першість на чемпіонаті України з легкої атлетики серед СДЮСШОР

Команда житомирської СДЮСШОР з легкої атлетики виграла перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, який 14-15 жовтня відбувся в Івано-Франківську. У здобутку наших спортсменів три золоті, срібна та бронзова медалі.

2017.10.18 17:00Легка атлетика

Житомирські легкоатлети виграли Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат у Дніпрі

Команда житомирської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з лекгої атлетики виграла в загальнмоу заліку Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2002 р.н., який 29-30 вересня відбувся у Дніпрі. Наші спортсмени набрали 327 очок, випередивши харківську КСДЮШОР "Динамо", яка стала другою, майже на 70 очок.

2017.10.02 16:24Легка атлетика

Житомирські студенти перемогли на 5-кілометровій дистанції легкоатлетичного пробігу

Переможцями IV легкоатлетичного пробігу «Поліська осінь» на дистанції п’ять кілометрів стали житомирські студенти Дмитро Ночвай та Юлія Блага.

2017.09.25 17:45Легка атлетика

Легкоатлетка з Житомирщини Марія Шаталова виграла «Буковинську милю» в Чернівцях. Маслов - другий у чоловіків

Коростишівська легкоатлетка Марія Шаталова виграла десяту «Буковинську милю» - масовий забіг на дві милі (3,2 км), який 24 вересня в 13-й раз відбулася у Чернівцях.

2017.09.25 15:53Легка атлетика

В Житомирі відбувся IV-й легкоатлетичний пробіг "Поліська осінь». Результати

Попри вересневий дощ вранці, 24 вересня, більше сотні житомирян зібрались в гідропарку, щоб взяти участь у IV-му легкоатлетичному пробігу «Поліська осінь». Змагання відбулись у різних вікових категоріях та на різних дистанціях. Усі переможці отримали медалі та призи, а учасники заохочувальні подарунки від спонсорів.

2017.09.25 12:17Легка атлетика

Викладач фізики та математики перемогла у легкоатлетичному пробізі у Житомирі

Серед жінок перемогу на IV-й легкоатлетичному пробігу «Поліська осінь», який відбувся 24 вересня, здобула житомирянка Ольга Толстова. Вона не є професійною спортсменкою, але займається бігом у вільний час для задоволення.

2017.09.24 19:14Легка атлетика

16-річний бердичівлянин виграв легкоатлетичний пробіг у Житомирі

У неділю, 24 вересня, в Житомирі відбувся IV-й легкоатлетичний пробіг «Поліська осінь». Абсолютним переможцем на дистанції десять кілометрів став 16-річний Юрій Кузінський з Бердичева. Хлопець займається легкою атлетикою вже чотири роки, але таку відстань долає вперше.

2017.09.24 18:08Легка атлетика