Легка атлетика

Дата: 23.12.2015 10:37
Житомирські легкоатлети здобули друге загальнокомандне місце на всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого, які відбулися на початку грудня в Сумах та мали статус фіналу Кубка України.
Дата: 21.12.2015 14:24
Бердичівські стрибуни у висоту продовжують радувати вболівальників перемогами у всеукраїнських та обласних змаганнях. Наші земляки фактично не пропускають жодного змагання, які відбуваються на території України.
Дата: 21.12.2015 11:10
Коростенський легкоатлет Василь Коваль поділився враженнями відсвого виступу на чемпіонаті Європи з легкоатлетичного кросу, який відбувся 13 грудня відбувався у Єрі (Франція). Нагадуємо, що Коваль на цих змаганнях показав найкращий результат в складі чоловічої збірної України, фінішувавши 13-им на головній дистанції змагань - 10117 метрів.
Дата: 14.12.2015 11:09
Коростенець Василь Коваль показав найкращі результати серед українців на чемпіонаті Європи з кросу, який 13 грудня відбувався у Єрі (Франція). Він фінішував 13-м на дистанції 10117 метрів. Помітний ривок здійснив Іван Стребков: упродовж майже восьми кілометрів він тримався у другій півсотні учасників, проте на фініші був уже 36-м.
Дата: 01.12.2015 10:00
Минулими вихідними, 27-28 листопада, у Києві відбулися Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики пам’яті Заслуженого тренера України Сергія Операйла
Дата: 26.11.2015 04:58
Більше 300 дітей з Житомира та області взяли участь у Відкритих легкоатлетичних змаганнях ЖСДЮШОР з легкої атлетики, які відбулися 25 листопада в Житомирі, в легкоатлетичному манежі центрального стадіону "Полісся"
Дата: 25.11.2015 02:17
Виконавчий комітет Федерації легкої атлетики України на своєму засіданні 20 листопада у Луцьку затвердив персональний склад офіційної делегації національної збірної України для участі у чемпіонаті Європи з кросу, який відбудеться 13 грудня 2015 року в місті Єр (Франція)
Дата: 19.11.2015 02:47
Спортсмени Житомирського обласного осередку ФСТ "Динамо" України виграли бронзу в загальнокомандному заліку на чемпіонаті ФСТ "Динамо" України з легкоатлетичного кросу, який 19 листопада відбувся в Харкові
Дата: 19.11.2015 01:51
В січні 2016 року в спорткомлексі «Олімпійський»відбудеться друга церемонія нагородження кращих молодих спортсменів та їх тренерів України Junior Sports Awards
Дата: 17.11.2015 09:57
Збірна команда Житомирщини взяла участь у чемпіонаті України з кросу, який
Дата: 03.11.2015 11:46
Збірна команда Житомирської обласної Ради ФСТ «Україна» з легкої атлетики в командному заліку виграла Всеукраїнський осінній легкоатлетичний крос, який 01 листопада відбувся в Києві, в парку відпочинку «Дубки»
Дата: 02.11.2015 04:08
Майже сто спортсменів з восьми команд взяли участь у чемпіонаті Житомирської області з легкоатлетичного кросу, який минулого тижня відбувся в Житомирі, Гідропарку
Дата: 02.11.2015 11:00
Житомирська легкоатлетка Галина Яковчук (ОШВСМ, тренери - Чернови В
Дата: 30.10.2015 11:50
Житомирянин Олександр Венгловський (ОШВСМ, тренери - Чернов В
Дата: 20.10.2015 03:16
Чемпіонат України з легкої атлетики (спортивна ходьба на 50 км), Чемпіонат України з лекої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (спортивна ходьба) та ХІХ Міжнародні змагання Кубок "Вечірній Івано-Франківськ" відбулися в Івано-Франківську 17-18 жовтня
Дата: 19.10.2015 12:20
Срібло на чемпіонаті України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (спортивна ходьба) виграв житомирянин, вихованець КДЮСШ "Колос", Павло Суслов (2002 р
Дата: 14.10.2015 02:19
В Іллічівську, де наразі проводить учбово-тренувальний збір українські легкоатлети (близько 70 спортсменів та 50 тренерів), відбулася зустріч команди з президентом ФЛАУ Ігорем Гоцулом
Дата: 06.10.2015 05:09
У неділю, 4 жовтня, в Білій Церкві у 12-те пройшов традиційний міжнародний марафон
Дата: 05.10.2015 12:22
У Південній Кореї тривають Всесвітні ігри серед військовослужбовців
Дата: 28.09.2015 04:29
Вихованці Житомирської КДЮСШ "Колос" успішно виступили на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р
Дата: 22.09.2015 03:15
Вихованці житомирської СДЮСШОР з легкої атлетики посіли четверте загальнокомандне місце серед 17 подібних закладів в країні на командному чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2000 р