Легка атлетика

Дата: 22.09.2015 03:15
Вихованці житомирської СДЮСШОР з легкої атлетики посіли четверте загальнокомандне місце серед 17 подібних закладів в країні на командному чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2000 р
Дата: 21.09.2015 05:16
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2000 р
Дата: 21.09.2015 11:06
Більше 120 учасників взяли участь в другому відкритому легкоатлетичному пробігу "Поліська осінь 2015", який 20 вересня відбувся в Гідропарку
Дата: 20.09.2015 02:42
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000р
Дата: 14.09.2015 10:20
Житомирянин Роман Ярко і коростишівка Марія Шаталова в складі збірної України взяли участь у щорічних змаганнях DécaNation, які 13 вересня відбулися в Парижі
Дата: 10.09.2015 02:49
На чемпионате мира по легкой атлетике в Пекине Наталья Лупу стала самой успешной в составе украинской сборной по всем видам бегов
Дата: 09.09.2015 11:45
Бердичівські спортсмени продовжують радувати своїх земляків перемогами та призовими місцями на міжнародних змаганнях по всьому світу
Дата: 04.09.2015 03:54
Бердичівлянка Юлія Олішевська у складі естафети у бігу 4 по 400 метрів брала участь у півфіналі чемпіонату світу з легкої атлетики, який незодавно завершився в Пекіні
Дата: 02.09.2015 02:50
Ігор Гоцул: «З урахуванням усіх обставин наш виступ у Пекіні вважаю успішним» inShare   На чемпіонаті світу у Пекіні збірна України здобула дві нагороди – срібло Богдана Бондаренка у стрибках у висоту та бронзу Людмили Оляновської у ходьбі на 20 км
Дата: 30.08.2015 03:06
Бердичівлянка Юлія Олішевська не потрапила до складу естафетної команди України 4х400, яка бігтиме увечері, 30 серпня, у фіналі на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні
Дата: 29.08.2015 09:31
Українська жіноча естафетна команда 4х400 метрів успішно вийшла у фінал чемпіонату свтіу з легкої атлеткии, який зараз триває в Пекіні
Дата: 27.08.2015 11:50
В шестой день чемпионата мира по легкой атлетике в Пекине, 27 августа,  были разыграны четыре комплекта наград – на 200 м у мужчин и 400 м у женщин, в мужском тройном прыжке и у женщин в метании молота
Дата: 27.08.2015 11:36
Не проста ситуація склалася напередодні чемпіонату світу-2015 навколо представництва у збірній Україні марафонців
Дата: 26.08.2015 04:23
Пятый день чемпионата мира по легкой атлетике в Пекине для Украины начался оптимитстичными новостями
Дата: 25.08.2015 10:24
Легкоатлетка з Житомирщини Марія Шаталова варта відзнаки за виступ на цьому чемпіонаті світу. Хоча вона і не зуміла пробитися до фіналу у бігу на 3000 метрів з перешкодами (посіла 20 місце), проте встановила особистий рекорд – 9 хвилин 36,87 секунди.
Дата: 24.08.2015 02:05
Спортсменка з Житомирщини Марія Шаталова не змогла потрапити у фінал чемпіонату світу з легкої атлетики на дистанції 3000 метрів з перешкодами
Дата: 22.08.2015 10:14
Второй день чемпионата мира по легкой атлетике в Пекине обещает миру самое яркое и ожидамое зрелище – битва между рекордсменом мира Усейном Болтом и лидером сезона Джастином Гетлином на стометровке
Дата: 22.08.2015 02:01
В субботу, 22 августа, в полвосьмого утра по пекинскому времени и в 2:35 по Киеву в столице Китая начнется пятнадцатый по счету чемпионат мира по легкой атлетике
Дата: 18.08.2015 10:45
У липні-серпні троє вихованців Ігоря Лонського перемогли у міжнародних змаганнях: Дмитро Нікітін став срібним призером Чемпіонату світу серед юнаків та переможцем Європейського юнацького олімпійського фестивалю, Олександр Баранніков виборов бронзову нагороду Чемпіонату Європи серед юніорів. А ще один вихованець Ігоря Лонського, Владислав Мазур, став срібним призером Чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих
Дата: 17.08.2015 05:22
Напередодні чемпіонату світу-2015 з легкої атлетики ФЛАУ опублікувала рейтинги 20-ки найкращих легкоатлетів україни літнього сезону у видах, які будуть представлені у Пекіні. "Спортивний Житомир" знайшов найсильніших атлетів Житомирщини. Даний рейтинг - гарна можливість ще раз згадати хто є хто в легкій атлетиці нашої області.