Легка атлетика

Дата: 27.08.2015 11:50
В шестой день чемпионата мира по легкой атлетике в Пекине, 27 августа,  были разыграны четыре комплекта наград – на 200 м у мужчин и 400 м у женщин, в мужском тройном прыжке и у женщин в метании молота
Дата: 27.08.2015 11:36
Не проста ситуація склалася напередодні чемпіонату світу-2015 навколо представництва у збірній Україні марафонців
Дата: 26.08.2015 04:23
Пятый день чемпионата мира по легкой атлетике в Пекине для Украины начался оптимитстичными новостями
Дата: 25.08.2015 10:24
Легкоатлетка з Житомирщини Марія Шаталова варта відзнаки за виступ на цьому чемпіонаті світу. Хоча вона і не зуміла пробитися до фіналу у бігу на 3000 метрів з перешкодами (посіла 20 місце), проте встановила особистий рекорд – 9 хвилин 36,87 секунди.
Дата: 24.08.2015 02:05
Спортсменка з Житомирщини Марія Шаталова не змогла потрапити у фінал чемпіонату світу з легкої атлетики на дистанції 3000 метрів з перешкодами
Дата: 22.08.2015 10:14
Второй день чемпионата мира по легкой атлетике в Пекине обещает миру самое яркое и ожидамое зрелище – битва между рекордсменом мира Усейном Болтом и лидером сезона Джастином Гетлином на стометровке
Дата: 22.08.2015 02:01
В субботу, 22 августа, в полвосьмого утра по пекинскому времени и в 2:35 по Киеву в столице Китая начнется пятнадцатый по счету чемпионат мира по легкой атлетике
Дата: 18.08.2015 10:45
У липні-серпні троє вихованців Ігоря Лонського перемогли у міжнародних змаганнях: Дмитро Нікітін став срібним призером Чемпіонату світу серед юнаків та переможцем Європейського юнацького олімпійського фестивалю, Олександр Баранніков виборов бронзову нагороду Чемпіонату Європи серед юніорів. А ще один вихованець Ігоря Лонського, Владислав Мазур, став срібним призером Чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих
Дата: 17.08.2015 05:22
Напередодні чемпіонату світу-2015 з легкої атлетики ФЛАУ опублікувала рейтинги 20-ки найкращих легкоатлетів україни літнього сезону у видах, які будуть представлені у Пекіні. "Спортивний Житомир" знайшов найсильніших атлетів Житомирщини. Даний рейтинг - гарна можливість ще раз згадати хто є хто в легкій атлетиці нашої області.
Дата: 12.08.2015 04:03
Відкритий легкоатлетичний пробіг "Поліська осінь" відбудеться в Житомирі 20 вересня
Дата: 12.08.2015 01:30
Наймасовіша бігова подія відбудеться в Житомирі 3 жовтня - перший напівмарафон та естафетні змагання серед школярів "Kids for Peace" та благодійний забіг на два кілометри
Дата: 10.08.2015 02:24
Вихованець школи Лонського, бердичівлянин Дмитро Нікітін (тренер Ігор Лонський) наприкінці липня 2015 року став переможцем XIII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю у Тбілісі, а перед цим виграв срібло на юнацькому чемпіонаті світу в Калі
Дата: 06.08.2015 04:01
У середу, 5 серпня, на засіданні виконкому ФЛАУ, було затверджено список атлетів, які візьмуть участь у чемпіонаті світу-2015 у Пекіні
Дата: 05.08.2015 04:25
1 серпня в Кіровограді завершився чемпіонат України з легкої атлетики, на якому наш житомирський спортсмен Роман Ярко виграв дві золоті медалі на дистанції 800 метрів та в естафеті 4х400 метрів
Дата: 03.08.2015 12:23
Успішним для житомисрьких спортсменів видався останній день чемпіонату України з легкої атлетики, який 1 серпня фінішував в Кіровограді
Дата: 01.08.2015 01:39
Спортсменка з Житомирщини Марія Шаталова виграла чемпіонат України з легкої атлетики, який зараз триває в Кіровограді
Дата: 30.07.2015 12:42
У четвер, 30 липня, в Кіровограді розпочався головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України з легкої атлетики та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств
Дата: 30.07.2015 09:51
Срібний призер юнацького чемпіонату світу, бердичівський спортсмен Дмитро Нікітін став переможцем XIII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що зараз триває у Тбілісі (European Youth Olympic Festival Tbilisi 2015)
Дата: 28.07.2015 10:43
Срібний призер юнацького чемпіонату світу, бердичівлянин Дмитро Нікітін виграв кваліфікацію зі стрибків у висоту на ХІІІ Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який 27 липня стартував у Тбілісі
Дата: 25.07.2015 01:16
Сьогодні, 25 липня, збірна команда України відлітає до грузинського Тбілісі на XIII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ)