Легка атлетика

Дата: 29.11.2014 11:37
Більше 300 спортсменів з усієї області взяли участь у відкритій першості СДЮШОР з легкої атлетики, яка відбулася 21 листопада, в Житомирі, в легкоатлетичному манежі центрального стадіону Полісся. Ці змагання були присвячені Дню гідності та свободи України. Діти змагалися у трьох вікових групах у бігу на 60 і 200 метрів, спортивній ходьбі та штовханні ядра.
Дата: 03.11.2014 04:28
Збірна Новоград-Волинщини здобула перше командне місце на чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу серед школярів 1997 року народження і молодших, який проводився у Першотравенську
Дата: 27.10.2014 02:21
Невдало виступила збірна Житомисрької обалсті на чемпіонаті України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу, який 25 жовтня відбувся в Білій Церкві. Наші спортсмени не змогли здобути жодної медалі. Найкращий результат показала вихованка СДЮШОр з легкої атлетики Наталія Трибель, яка стала четвертою на дистанції 2 кілометри.
Дата: 27.10.2014 12:21
Бердичівський легкоатлет, стрибун у висоту Юрій Крімаренко увійшов в рейтинг найсильніших легкоатлетів світу за результатами 2014 року
Дата: 27.10.2014 09:17
«Вперше за багато років Новоград-Волинський досяг таких значних висот у легкоатлетичних змаганнях національного рівня», — радіє успіху свого вихованця тренер — викладач відділення легкої атлетики ДЮКФП Олександр Універсал
Дата: 20.10.2014 09:55
В Івано-Франківську завершився чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км, міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»
Дата: 18.10.2014 11:23
В суботу, 18 жовтня, в Івано-Франковську стартував чемпіонат України зі спортивної ходьби
Дата: 13.10.2014 09:57
Українець Богдан Бондаренко увійшов до трійки найкращих легкоатлетів року в Європі
Дата: 09.10.2014 09:57
Траса Кубка Європи-2015 зі спортивної ходьби в Івано-Франківську отримала міжнародний сертифікат Асоціації міжнародних марафонів і пробігів (AIMS) та Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF)
Дата: 03.10.2014 12:50
У четвер, 2 жовтня, в Кіровограді, стадіоні «Зірка» завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1997 року народження і молодше. В умовах досить жорсткої конкуренції збірна Житомирської області фінішувала на 7-ій позиції з 24 команд.
Дата: 02.10.2014 05:11
Золоту нагороду в скарбничку збірної Житомирської області приніс перший же день командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 1997 року народження та молодших, який старутвав 1 жовтня в Кіровограді. Житомисрька спортсменка, вихованка СДЮШОР з легкої атлетики Дарія Хусаїнова стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби серед дівчат віком до 17 років.
Дата: 01.10.2014 03:38
У вівторок, 30 вересня, в Олімпійському домі відбулось перше засідання нового складу Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України
Дата: 30.09.2014 10:04
У Коростенській дитячо-юнацькій спортивній школі працюють відділення з чотирьох видів спорту
Дата: 30.09.2014 12:13
Житомирянин Віталій Маринич став єдиним представнкиом міста і області на ювілейних Х міжнародних змаганнях «Буковинська миля» та чемпіонаті України з бігу на 1 милю, які відбулися 28 червня на Соборній площі у Чернівцях
Дата: 27.09.2014 02:13
У неділю, 28 вересня, у Києві відбудеться наймасовіше бігове змагання України - Kyiv Half Marathon 2014. Програма Kyiv Half Marathon значно розширилася - цього разу захід триватиме 2 дні.
Дата: 18.09.2014 10:55
На День фізичної культури і спорту, 13 вересня, в житомирському гідропарку відбулася легкоатлетична акція «Біг заради миру». Більше 500 дітей та юнаків змагалися на бігових доріжках одного з найзеленіших куточків міста. Серед них - чимало вихованців житомирської ДЮСШ з легкої атлетики.
Дата: 16.09.2014 11:35