01.10.2018 15:38

Переможниця V кросу "Поліська осінь": Дощ не завада для справжнього спортсмена

Переможницею серед жінок на V відкритому кросі "Поліська осінь" у Житомирі стала студентка Житомирського державного університету імені Івана Франка Наталія Трибель. 

20-річна спортсменка подолала п'ять кілометрів за 19 хвилин 24 секунди. Наталія розповіла, що займається легкою атлетикою уже шість років:

"Біг - це одне з моїх найулюбленіших хобі, тому власне я і займаюсь легкою атлетикою, бо мені це подобається. Займаюсь професійно шість років. Спочатку на аматорському рівні, а як почали з'являтися якісь результати, то задумалися над більш серйозною підготовкою. Найвагоміше для мене досягнення - це подолання дистанціїї три кілометри із перешкодами. Це дистанція одна, напевно, з найважчих, яку я коли-небудь бігала. У кросі "Поліська осінь" беру участь вдруге. У 2016 році я була другою на фініші. Цьогоріч погода була не дуже, але ці умови для мене не важкі. Я неодноразово виступала на змаганнях під дощем на чемпіонатах України, тому це не завада. Я вважаю, що справжній спортсмен має виступати як під час сприятливої погоди, так і не дуже. Я вдячна своєму тренеру, яка мене підготувала до цього, і надалі буду намагатися покращувати свій результат, - розповіла переможниця змагання. 

Нагадаємо, що у V відкритому кросі "Поліська осінь", який відбувся у житомирському Гідропарку 29 вересня, взяло участь понад 200 спортсменів

Спортивний Житомир