13.03.2019 16:19

У Житомирі відбудеться семінар зі скандинавської ходьби

У четвер, 14 березня 2019 року, відбудеться практичний навчальний семінар для студентів, молоді, працівників галузі освіти, медицини, вчителів фізичної культури, дотичних дисциплін, представників територіальних громад. Організатори мають на меті популяризувати здоровий спосіб життя та наголосити на потребі рухової активності.

За підтримки управління національно-патріотичного виховання,  молоді та спорту ОДА в рамках обласного інформаційно-просвітницького проекту «Житомирщина – рухайся! Свідома рухова активність дітей та молоді – здоровий спосіб життя – здорова нація» проведуть семінар – «Свідомий рух дітей та молоді – здоровий спосіб життя. Впровадження скандинавської ходьби для дітей та молоді».

Організатор проекту – ГО «Територія здоров’я, краси та успіху», представництво ГО «Всеукраїнська федерація скандинавської ходьби» в Житомирській області. 

Мета проекту – популяризація здорового способу життя та подолання суспільної байдужості до здоров’я молоді; формування у молоді потреб рухової активності. 

Програма семінару: теоретична та практична частина. Учасники отримають сертифікат після проходження семінару. 

Вхід безкоштовний. Початок 10.00 

Місце проведення: м. Житомир  пл. Перемоги 10, тренінговий центр «Імперіал».

Спортивний Житомир