09.09.2018 17:21

У Житомирі відбувся Нова Пошта Космічний Напівмарафон 2018. Результати

У неділю, 9 вересня, у Житомирі відбувся Нова Пошта Космічний Напівмарафон пам’яті Героя України Леоніда Каденюка. Пропонуємо вашій увазі результати забігів.

21 км, абсолютний залік, перша десятка

1 місце - Казбан Артем (Дніпро) - 1:08:16
2 місце - Пожевiлов Дмитро (Чугуїв) - 1:08:37
3 місце - Марчук Сергій (Ковель) - 1:10:53
  4 Попов Сергій (Київ) - 1:12:27
  5 Олішевський В'ячеслав (Житомир) - 1:16:02
  6 Вілісова Тетяна (Новомосковськ) - 1:17:01
  7 Колода Сергій (Бахмач) - 1:17:24
  8 Профіс Юлія (Чернівці) 1:17:45
  9 Богомягкова Христина (Одеса) - 1:18:12
10 Раков Руслан (Хмельницький) - 1:18:26

21 км, чоловіки, перша десятка

1 місце - Казбан Артем (Дніпро) - 1:08:16 
2 місце - Пожевiлов Дмитро (Чугуїв) - 1:08:37 
3 місце - Марчук Сергій (Ковель) - 1:10:53 
  4 Попов Сергій (Київ) - 1:12:27 
  5 Олішевський В'ячеслав (Житомир) - 1:16:02 
  6 Колода Сергій (Бахмач) - 1:17:24 
  7 Раков Руслан (Хмельницький) - 1:18:26
  8 Герасимчук Тарас (Житомир) - 1:18:48
  9 Дмитро Гусєв (Житомир) - 1:19:06
10 Саханда Ігор (Київ) - 1:19:23

21 км, жінки, перша десятка

1 місце - Вілісова Тетяна (Новомосковськ) - 1:17:01
2 місце - Профіс Юлія (Чернівці) - 1:17:45
3 місце - Богомягкова Христина (Одеса) - 1:18:12
  4 Карманенко Катерина (Новомосковськ) - 1:18:43
  5 Цибеленко Маріанна (Боярка) - 1:34:18
  6 Скирда Інна (Житомир) - 1:38:21
  7 Бабаєва Юлія (Коростень) - 1:39:52
  8 Федотова Марина (Житомир) - 1:43:12
  9 Дорошенко Анастасія (Івано-Франківськ) - 1:43:35
10 Попова Тетяна (Київ) - 1:44:14

Естафета 3*5 км+6,1 км

1 місце - FamilyRunClub (Житомир) - 1:16:02
2 місце - Tiger Run (Житомир) - 1:17:54
3 місце - FamilyRunClub (Бердичів) - 1:19:32
4  One Love (Полтава) - 1:32:39
5  Цукерня (Полтава) 1:36:54
6  ЖИВИ ЖИТОМИРОМ - 1:41:46

10 км, абсолютний залік, перша десятка

1 місце - Коваль Василь (Житомир) - 31:28
2 місце - П'ясецький Андрій (Ковель) - 32:54
3 місце - Слободянюк Денис (Віннниця) - 34:22
  4  Віктор Косянчук (Житомир) - 34:36
  5  Батрак Наталія (Зіньків) - 36:48
  6  Янченко Олександр (Житомир) - 36:53
  7  Самчук Назар (Романів) - 36:55
  8  Остапчук Віталій (Романів) - 36:56
  9  Лорд Пол (Ситківці) - 37:35
10  Нагорна Яна (Суми) - 38:55

10 км, чоловіки, перша десятка

1 місце - Коваль Василь (Житомир) - 31:28 
2 місце - П'ясецький Андрій (Ковель) - 32:54 
3 місце - Слободянюк Денис (Віннниця) - 34:22 
  4  Віктор Косянчук (Житомир) - 34:36 
  5  Янченко Олександр (Житомир) - 36:53
  6  Самчук Назар (Романів ) - 36:55
  7  Остапчук Віталій (Романів) - 36:56
  8  Лорд Пол (Ситківці) - 37:35
  9  Куцан Максим (Романів) - 40:03
10  Кулікалов Денис (Київ) 40:06

10 км, жінки, перша десятка

1 місце - Батрак Наталія (Зіньків) - 36:48
2 місце - Нагорна Яна (Суми) - 38:55
3 місце - Воронченко Карина (Київ) - 44:23
  4  Арабська Анна (Житомир) - 48:32
  5  Толстова Ольга (Житомир) - 50:07
  6  Таранець Анастасiя (Житомир) - 51:12
  7  Сажнева Марина (Житомир) - 51:11
  8  Ковальчук Наталія (Київ) - 52:13
  9  Чісліна Наталія (Житомир) - 53:54
10  Костецька Людмила (Житомир) 54:39

3 км, корпоративні забіги

1 місце - Юристи-1 - 36:53
2 місце - Житомирська міська рада 37:52
3 місце - КЗПО 'ОЦТКУМ' ЖОР 39:01
  4  АТ'Ощадбанк' -2 40:44
  5  ЖОГО 'Аква-віта' 42:19
  6  ТОВ 'ОКС' 46:59
  7  JTI - 2 47:46
  8  Команда Борислава Розенблата 47:59
  9  ВІДДІЛЕННЯ НОТАРІАЛЬНОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ 48:07
10 Юристи 48:18

 

Спортивний Житомир