15.01.2018 16:19

В Житомирі відбувся чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні. Результати

Чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся  12-13 січня 2018 року в манежі центрального стадіону Житомира зібрав 280 спортсменів з усіх куточків нашої області. Серед учасників були представники як Житомира, так і Коростеня, Бердичева, Малина, Баранівського району, Новоград-Волинського, Чуднівського та Романівського району.

Змагання проводилися серед дорослих (2000 р.н. та старші) та юнаків (2001-2005 р.н.).

Результати змагань

Командний залік

ДОРОСЛІ
1 місце – м.Житомир,
2 місце - Баранівський район,
3 місце – м.Коростень

ЮНАКИ
1 місце – м.Житомир,
2 місце – м.Бердичів,
3 місце – м.Коростень

Переможці та призери змагань:
Штовхання ядра (Юнаки) Самсонюк Володимир (Житомир), Гришкун Дмитро (Житомир), Лебедєв Назар (Чуднів),
Штовхання ядра (дівчата) – Помадовська Ірина (Житомир), Козачок Дар’я (Чуднів), Гречанікова Анастасія (Житомир)
Штовхання Ядра (чоловіки) – Чічкін Іван (Житомир), Самсонюк Володимир, (Житом.), Гришкун Дмитро (Житомир)
Штовхання ядра (жінки) – Волошина Анастасія
400м (Дівчата) – Клуген Олександра (Житомир), Костриця Софія (Житомир), Борейко Марія (Житомир)
400м (Жінки) – Сухотська Анастасія (Житомир), Трибель Наталія (Житомир),Запольська Руслана (Житомир).
800м (Дівчата) – Шевчук Аліна (Житомир), Мосійчук Дарина (Коростень), Пацелій Анастасія (Малин)
800м (Жінки) – Блага Юлія (Житомир)
200м (Жінки) Сухотська Анастсія (Житомир), Стоколяс Галина (Бердичів), Бочарова Юлія (Житомир)
200м (Дівчата) – Федорчук Ніна (Житомир), Матвієнко Аліса (Житомир), Василенко Аріана (Житомир)
60м (ДІВЧАТА) – Руденко Олександра (Житомир), Федорчук Ніна (Житомир), Матвієнко Аліса (Житомир)
60м (Жінки) – Потіха Олександра (Житомир), Чорна Марина (Житомир), Соколовська Карина (Житомир)
1500м (ДІВЧАТА) – Рябоконь Мар’яна (Коростень), Приймак Аліна (Новоград-Волин), Шлапак Крістіна (Нов-Вол.)
1500м (Жінки) – Блага Юлія (Житомир), Швед Марія (Коростень), Куцан Анна (Баранівський р-н)
сх 3 км (дівчата) – Климчук Дарина (Житомир), Мельничук Вероніка (житомир), Колесникова Влада (Житомир), Кравчук Ангеліна (Житомир)
сх 3 км (жінки) – Швед Марія (Коростень)
3000м (ДІВЧАТА) – Рябоконь Мар’яна (Коростень), Приймак Аліна (Новоград-Волин), Шлапак Крістіна (Нов-Вол.)
60м зб (ДІВЧАТА) – Федорчук Ніна (Житомир), Матвієнко Аліса (Житомир), Іваненко Ілона (Житомир)
60м зб (ЖІНКИ) – Потіха Олександра (Житомир), Сухотська Юлія (Житомир)
60м (ЮНАКИ) – Іщук Дмиро (Баранівський р-н), Кравчук Віктор (м.Бердичів), Носок Влад (Житомир)
60м (Дорослі) – Черняєв Ілля (Житомир), Козій Василь (Житомир), Перевозник Віктор (Житомир)
60м зб (ЮНАКИ) – Таран Богда (Житомир), 60м зб (ДОРОСЛІ) – Козир Богдан (Чуднів р-н)
400м (ЮНАКИ) – Сушицький Віталій (Романів. р-н), Прищепчук Руслан (Коростень), Гамоцький Артем (Бердичів)
400м (Дорослі) – Ночвай Дмитро (Барнівський р-н), Красинський Артем (Романівський), Козир Богдан (Чуднівський р-н)
800м (ЮНАКИ) – Самчук Назар (Романів), Пархомчук Олексій (Коростень), Прищепчук Руслан (Коростень)
800м (Дорослі) – Коваль Василь (Коростень), Ночвай Дмитро (Баранівський), Сулейманов Руслан (Житомир)
200м (Юнаки) – Носок Влад (Житомир), Колбуд Влад (Баранівський р-н), Харитонов Богдан (Малин)
200м (Дорослі) – Шульга В’ячеслав (Житомир), Панцюк Дмитро (Житомир), Кухарчук Олексій (Коростень)
1500м (юнаки) – Кузінський Юрій (Бердичів), Карбовський Владислав (Бердичів), Самчук Назар (Романів)
1500м (дорослі) – Ляхов Василь (Баранівськ. Р-н), Дідківський Микола (Коростень)
3000м (дорослі) – Косянчук Віктор (Баранівський), Дідківський Микола (Коростень)
3000м (юнаки) - Кузінський Юрій (Бердичів), Карбовський Владислав (Бердичів), Остапчук Віталій (Ромніський р-н)
сх 3 км юнаки – Мицик Олександр (Житомир), Суслов Павло (Коростень), Нечипоренко Максим (Житомир), Мельничук Кирило (Житомир),
сх 3 км (дорослі) – Степанюк Назар (Баранівський р-н)
стрибки у довжину (Юнаки) – Анчіс Нікіта (Бердичів), Петрук Роман (Бердичів), Недєльченко Сергій (Бердичів)
стрибки у довжину (дівчата) – Матвієнко Аліса (Житомир), Іванеко Ілона (Житомир), Василинко Аріана (Житомир).
Стрибки у висоту (юнаки)- Анчіс Нікіта (Бердичів), Налімов Андрій (Бердичів), Петрук Роман (Бердичів), Ященко Максим (Бердичів)
Стрибки у висоту (дівчата)- Подольчук Аліна(Бердичів), Кулик Діана (Бердичів), Жукова Варвара (Бердичів)

Спортивний Житомир