1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Вихованець бердичівського тренера – бронзовий призер Юнацьких Олімпійських ігор

Знаменита школа стрибунів у висоту Віталія Лонського відома далеко за межами Бердичева і навіть України. Багато її вихованців працюють в інших містах України та інших країнах.

Чергова приємна звістка про школу Лонського надійшла з Аргентини. У столиці цієї країни – Буенос-Айресі відбулися ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри. На цих престижних змаганнях у секторі для стрибків у висоту бронзову нагороду здобув Олег Дорощук з Кропивницького. Його тренером є бердичівлянин, вихованець школи Віталія Лонського – Геннадій Здітовецький.

Слід відзначити, що і на двох минулих Юнацьких Олімпійських іграх виступали вихованці школи Віталія Лонського. На перших Юнацьких Олімпійських іграх у 2010 році Чемпіоном став Дмитро Кройтер з Ізраїлю. Його тренером також є бердичівлянин, вихованець школи Лонського – Анатолій Шафран. А на других Юнацьких Олімпійських іграх у 2014 році виступав бердичівський спортсмен, вихованець Ігоря Лонського – Олександр Баранніков, який зайняв у стрибках у висоту підсумкове четверте місце.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Схожі новини