24.09.2017 19:14

Викладач фізики та математики перемогла у легкоатлетичному пробізі у Житомирі

Серед жінок перемогу на IV-й легкоатлетичному пробігу «Поліська осінь», який відбувся 24 вересня, здобула житомирянка Ольга Толстова. Вона не є професійною спортсменкою, але займається бігом у вільний час для задоволення.

«Раніше займалася легкою атлетикою в університеті, ходила в секцію до тренера. А зараз я викладаю в ЖДУ ім. Івана Франка на фізико-математичному університеті. З фізкультурою це не пов’язано, але я намагаюся підтримувати фізичну форму: у вільний час бігаю навколо свого будинку, бо для мене це як поклик душі, мені це подобається. І я завжди мріяла пробігти велику дистанцію. Хотіла брати участь у напівмарафоні, але не встигла приготуватися, а тут цей захід, де все так чудово організовано, по-сімейному.» – зізнається Ольга.

Переможниця розповіла, що навіть не сподівалася на такий результат і просто бігла для задоволення.

«Було не важко, бо я не боролася. Але якби я знала, що першою з дівчат біжу, то, мабуть, робила би це швидше. Бо тоді я б уже била на результат, а так я бігла собі спокійно. Тим паче погода чудова, дощ крапає, не жарко. Взагалі емоції зашкалюють. Це такий драйв, позитив, всім рекомендую».

На сімейному легкоатлетичному заході брала участь майже вся родина Ольги. Чоловік, кум, тато також пробігли 10 кілометрів. Батько став третім у своїй віковій категорії.

Переможців на десятикілометровій дистанції нагороджували дипломами, медалями, призами від спортивного магазину та грошовими сертифікатами на 1200, 800 та 500 грн.

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир