08.03.2015 10:20

В'ячеслав Олішевський: На дистанції мені двічі наступали на ногу і порвали шиповки

Бердичівський легкоатлет В'ячеслав Олішевський на чемпіонаті Європи в закритих приміщенях, який відбувся в Празі 6-8 березня, фінішував на останньому місці в кваліфікаційному забігу на 800 метрів і не зміг пробитися до фіналу змагань.  Своїми враженнями від виступу В'ячеслав поділився зі Спортивним Житомиром:

- Так як я перший раз на такому рівні змагань то мене вражає все! Так як чемпіонат збирає найсильніших атлетів Європи, спілкування з ними, культура, всі щирі посмішки. Атмосфера трибун, яка побудована як колізій де зверху на тебе вся увага глядачів. Величезна кількість камер, фотоапарати які націлені на тебе, великих екраном де видешь себе і учасників. Місто гарний своєю старовиною архітектурою.

Щодо мого забігу, то все пішло не так уже після 100 метрів, коли я пропустив шведа перед віражем. Темп відразу впав. Доріжка з дерев'яною основою трохи пружинила і моє тіло уходило  назад. Після позначки 200м, коли я подивився на табло, там було 28сек. Це найповільніший початок серед усіх забігів.

Наш забіг перетворився на тактичний біг - штовханина і зміна позицій для атак, де мені два рази наступили на ногу і порвали єдині мої шиповки. Я до такого трохи не був готовий. Було зрозуміло, що все вирішать останні 150 метрів дистанції і всі будуть прискорюватися. А мені потрібен був швидкий рівний темп. У підсумки моя швидкість на фініші була найменшою.

За словами В'ячеслава, основним стартом цього року для нього буде Чемпіонат світу в Пекіні і вся підготовка спортсмена направлена саме на ці змагання. Після Праги він планує пару днів відпочити і продовжуватиме підготовку до літнього сезону. Один збір відбудеться за кордоном, другий - в горах. В травні спортсмен повернеться до Бердичева, де на оновленому стадіоні готуватимеься до командного Чемпіонату Європи.

Теги:В'ячеслав Олішевський

Подібні новини