16.07.2018 16:41

За три роки кількість учасників "TETERIV OPEN" зросла вдвічі - Ігор Кухарєв

Минулими вихідними, 14-15 липня, у житомирському гідропарку профі та любителі з усієї України змагалися на третьому турнірі з плавання на відкритій воді "TETERIV OPEN 2018".

Організатори залишилися задоволеними проведенням змагання та зазначили, що за три роки масштаб турніру зріс втричі. 

"Кількість людей в цьому році приємно здивувала. Нас стартувало 212 чоловік. Також із Житомира та області заявилося багато людей, яких ми навіть не знали. Вони змогли подолати дистанцію у 1500 м. Це дистанція, до якої потрібно тренуватися достатньо довго. На 300 метрів стартувало 32 чоловіки, з них троє зійшло з дистанції. За три роки чисельність учасників турніру зросла вдвічі. Якщо першого року стартувало близько 100 чоловік, то на сьогодні вже 200. І це незважаючи на те, що у ці вихідні одночасно по Україні стартували ще три турніри з плавання на відкритій воді - в Сумах, Білій Церкві і Черкасах. Це приємно дивує, масовість росте, популярність плавання на відкритій воді теж," - розповів голова спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс» Ігор Кухарєв.

Він також зауважив, що у 2018 році організація та проведення турніру пройшли майже без непередбачуваних обставин і все йшло за чітким планом. Втрутитися спробувала погода, однак це не завадило плавцям продовжити змагання. 

"Абсолютно ніяких форс-мажорів, все було прогнозовано. Суддівська колегія працювала чітко, її професіоналізм дуже високий. Тому все пройшло дуже добре і за планом, якщо не брати до уваги погоду. На 10 хвилин затримали початок другого дня змагань через погоду. Пішов дощ, але він не зіпсував обстановку, водичка стала ще кращою," - розповідає Кухарєв.

Оскільки "TETERIV OPEN" став брендовим для Житомира, організатори планують проводити турнір і надалі, при цьому розвивати і вдосконалювати його. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир