08.10.2018 11:33

Житомирська осінь Nordic Walking 2018 потрапила до Книги рекордів України

У Житомирі з успіхом відбулося свято скандинавської ходьби з Першими відкритими змаганнями «Житомирська осінь Nordic Walking 2018».

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

За перемогу боролися скандинави з 11 міст України, були й представники з Чехії та Польші. Трасу 3 км подолала і команда з Києва зі спортсменами з вадами зору. Загалом в змаганнях взяли участь 102  учасники віком від 6-ти до 92-х років. 

Подію було зафіксовано в реєстрі «Книги рекордів України» як перші змагання зі скандинавської ходьби в обласному центрі нашої країни за участі дітей.

Організатором змагань є ГО «Територія здоров'я, краси та успіху» з ГО «Українська федерація скандинавської ходьби», за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, ЖОО ФСТ «Україна», Житомирського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

«Наше представництво ГО «Всеукраїнської федераціїї скандинавської ходьби» в Житомирі та області впроваджує проект «Оздоровчий рух - енергія здоров'я, енергія життя». У школах міста проводилися практичні тренінги з оволодіння навичок техніки скандинавської ходьби. Відповідно до проекту ми мали провести зустрічі трьох навчальних  закладах, та нас запросили ще  й інші. Тому в змаганнях брали участь дітки з семи навчальних закладів. Найбільш активними стали команди  ЗОШ №7, гімназії  №3 та школи «Всесвіт»», - розповідає  керівник ГО «Українська федерація скандинавської ходьби» у Житомирі Ірина Снігуровська.

фото з сайту міської ради

Спортивний Житомир