02.10.2017 16:24

Житомирські легкоатлети виграли Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат у Дніпрі

Команда житомирської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з лекгої атлетики виграла в загальнмоу заліку Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2002 р.н., який 29-30 вересня відбувся у Дніпрі. Наші спортсмени набрали 327 очок, випередивши харківську КСДЮШОР "Динамо", яка стала другою, майже на 70 очок.

У здобутку наших легкоатлетів - одна золота, дві срібні та бронзова медаль, а також новий рекорд України.

Перемогу на дистанції 3000 метрів святкував наш скороход Олександр Мицик (тренер Чернов А.І.), який фінішував з результатом 13.35,96, встановивши новий рекорд України серед юнаків до 16 років.

Срібло у стрибках у висоту завоював Нікіта Анчис (тренер Шеремет С.Л. ). Він зумів підкорити висоту 180 см.. Таку саму висоту взяв і переможець цих змагань - Дмитро Таньчук з Дніпропетровщини. Але для цього йому знадобилося менше спроб, ніж житомирянину - 5 проти 7 у Анчиса

Ще одна срібна нагорода - у Богдана Тарана (тренер Ледньова А.Є.) в бігу на 110 метрів з бар'єрами. Його результат - 15,89. Від золото його відділяли лише вісім десятих секунди.

Наш Віталій Остапчук (тренер Сушицький А.Ц.) був третім в бігу на дистанції 1500м. з результатом 4.29,78. Віталій програв переможцю трохи менше секунди.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів із цими перемогами!