25.09.2017 17:45

Житомирські студенти перемогли на 5-кілометровій дистанції легкоатлетичного пробігу

Переможцями IV легкоатлетичного пробігу «Поліська осінь» на дистанції п’ять кілометрів стали житомирські студенти Дмитро Ночвай та Юлія Блага.

Дмитро – чемпіон України серед юніорів, навчається у Житомирському агротехнічному коледжі, який сприяв розвитку хлопця як легкоатлета.

«Я займаюсь легкою атлетикою з тих пір, як вступив в коледж, це вже третій рік. І втретє беру участь у «Поліській осені». Цього року це був як тренувальний відновлюваний забіг для мене. Бо я два місяці не займався через травму. Але незважаючи на це, пробіг і результатом задоволений».

Через дощову погоду Дмитру важче було подолати дистанцію

«Траса важка, через те, що дощ, слизько, калюж багато. Кросівки швидко намокли, важче стало бігти, до того ж горби були. Крім цього травма трохи давалась взнаки, був маленький дискомфорт. Але загалом захід сподобався. Організація хороша, для малих дітей зробили веселу обстановку та й для дорослих теж. Шкода лише, що погода трохи зіпсувала атмосферу, бо в минулому році більше людей було».

Серед жінок у 5-кілометровій дистанції перемогу одержала студентка Житомирського державного університету ім. Івана Франка Юлія Блага. Дівчина навчається на факультеті фізичного виховання та спорту, тому хороша фізична підготовка допомогла їй вдало пробігти.

«До цього забігу я не готувалась особливо, це було для мене як контрольне тренування. Адже я щодня займаюся в університеті і маю певну підготовку. Але у подібному заході я брала участь вперше і дуже задоволена. Чудово, що проводять подібні речі, бо спорт повинен розвиватися в Житомирі та в Україні загалом. Особливо надихає, коли спостерігаєш за людьми старшого віку, які незважаючи на погоду і вік, біжать 5-10 км і не здаються. Хоча траса дійсно була важкувата. Але загалом все сподобалось,» – поділилася враженнями переможниця 5-кілометрової дистанції.

Нагадаємо, що були визначені також переможці у 10-кілометровій дистанції та у дитячих забігах на 100 та 500 м. Детальніше тут.

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир